тогдалия• 13 апреля 2023

Де шукати плитку Атем зі старих колекцій?

Дівчата, підкажіть де шукати плитку зі старих колекцій Атем? В шоу-румах в Києві нема моєї, в інтернет магазині немає.
Чи є таке на ринках типу Юність та шпалерного ринка?
Дякую за допомогу!💐
Маргарита-8944• 13 апреля 2023
Якщо дуже стара навряд чи де її найдете. Якщо є можливість подивіться на ринку. Зараз дуже швидко знімають з виробництва плитку.
Тільки підбирати щось схоже, або придумувати вариіанти з плитки у наявності(

kosmosgo• 13 апреля 2023
Если вы найдете, то не факт что номер партии будет такой же.
Придумайте что то чтоб скомбинировать: дерево, мрамор, чисто белое, бетон
Вподобайден• 13 апреля 2023
Мені в шоу Румі на Лівобережній дали контакт хлопця зі складу і він мені допоміг знайти зняту з виробництва плиточку. Може і вам пощастить
Кусачая Я• 13 апреля 2023
По частным объявлениям посмотрите.
Но да, есть риск несовпадения партий, как писали выше
masterim• 13 апреля 2023
Ответ дляВподобайден
А можете дати його номер в особисті? Тріснула плитка якраз посередині кухні:(
автор тогдалия • 13 апреля 2023
Ответ дляВподобайден
я там вчора була, номер не дали. Може у Ви мені дасте його номер?
Люблю пиво• 13 апреля 2023
У меня есть примерно 14 кв.м. атемовской плитки, купленной в 2016 году, размером 10х10))
автор тогдалия • 13 апреля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Жаль, что не 20х20.
Вподобайден• 13 апреля 2023
Ответ длятогдалия
То ще до війни було, номеру нема

Люблю пиво• 13 апреля 2023
Ответ длятогдалия
Жаль, что не 20х20.
А какую конкретно плитку надо? У нас в городе есть магазинчик плитки, и вот они периодически остатки выкладывают, наверное склад подчищают. Там плитка еще времен царя Гороха)), и атема тоже много. Я на следующей неделе туда собираюсь. Если дадите фото и какое количество нужно, я посмотрю, может и повезет. Сецчас ездила, то они под остатки целый зал выделили и не успели разложить, все на палетах.
автор тогдалия • 13 апреля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Такая. Но надо 16 метров, сомневаюсь что столько может быть.
автор тогдалия • 13 апреля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Спасибо Вам огромное 💐
Люблю пиво• 13 апреля 2023
Ответ длятогдалия
Спасибо Вам огромное 💐
Немає за що. Подивитись не важко. Якщо буде я Вам напишу. А в мене така ж, тільки коралова і розміром менше)) така плитка в них точно була на стенді декілька років назад.
автор тогдалия • 13 апреля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Дуже вдала колекція, легко комбінувати з плиткою будь-яких виробників.
Люблю пиво• 13 апреля 2023
Ответ длятогдалия
Може бути. А Вам тільки сіру потрібно, правильно я розумію? Бо на сайті атема є жовта.
автор тогдалия • 13 апреля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Так, тільки сіра. І тільки 20х20. Я вже всі магпзини, що попадалися в інтернеті дістала з цією плиткою.
Люблю пиво• 13 апреля 2023
Ответ длятогдалия
Добре, подивлюся, відпишусь
автор тогдалия • 13 апреля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Добре, подивлюся, відпишусь
Дякую Вам💐