жижифреймут• 13 апреля 2023

Замовила килим

Така ситуація, хотіла зробити мамі подарунок на Пасху, замовила килим на олх, на кухню, мама вибрала який їй подобається, сьогодні забрала з пошти, скинула мені фото, на пошті повністю не відкрила, подивилась, що світлий вуголок і забрала. Продавцю я написала, скинула фото, він мовчить, знаю що могли на пошті подивитись і не забирати, мама в мене погано бачить, а я на роботі і не могла забрати, пишу для того, щоб люди були уважніші, не такі як ми, скидаю силку на його сторінку
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/kover-dorozhka-...
Я не в теме• 13 апреля 2023
шо не так?

ReNITA• 13 апреля 2023
Эта тряпочка-клееночка сверху и есть реальность?
Помидорина• 13 апреля 2023
Вуголок:) А що не так? Розмір не той чи що?
автор жижифреймут • 13 апреля 2023
Ответ дляReNITA
Так, зверху, те що прислали, він на резиновій основі, 1850, вийшов
Гербарія сушу• 13 апреля 2023
Мдааа... Ожидание - реальность..
пицунда• 13 апреля 2023
ожидание и реальность... сходите на базар выберите нормальный коврик и качество по вашим деньгам
Помидорина• 13 апреля 2023
Так у Вас на фото зворотня сторона доріжки?
автор жижифреймут • 13 апреля 2023
Ответ дляПомидорина
А на фото не видно що не так? Розмір той, килим не такий як на їхньому фото
Повелитель бітка• 13 апреля 2023
Ожидание- реальность
Ну а чего вы хотели, покупая товар непонятно у кого, вместо того, чтоб покупать в нормальных магазинах? Не удивительно 🤷🏻‍♀️
Сочувствую

Катеринкина мама• 13 апреля 2023
На моєму екрані реальність відповідає оголошенню
ReNITA• 13 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут
А по качеству как?
Он кажется просто мега-тонким - плюнь и развалится
автор жижифреймут • 13 апреля 2023
Ответ дляПомидорина
Ні, не зворотня, лицьова, на зворотній резинова основа, він зовсім іншого кольору, і візерунок різний
автор жижифреймут • 13 апреля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Ожидание- реальность
Сочувствую
Я не перший раз замовляю килим через інтернет, ходити по магазинах в мене немає часу, працюю і двоє дітей, надіялась, що буде такий як на фото
автор жижифреймут • 13 апреля 2023
Ответ дляКатеринкина мама
А де ви такий знайшли? Я замовляла в нього інший килим з зі світлим оверлоком, ось такий
ReNITA• 13 апреля 2023
У Продавца на странице вот такое фото этой дорожки
автор жижифреймут • 13 апреля 2023
Ответ дляReNITA
Так, я вже побачила, що він вислав мені інший килим, не той що я замовила
Своего не предлагать• 13 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут
Епицентр вам в помощь
автор жижифреймут • 13 апреля 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Епицентр вам в помощь
Буде мені уроком, так саме головне, я йому пишу, скидаю фото килима, що це не той, а він мені відписав, щоб я його розстелила і подивилась ще раз
Своего не предлагать• 13 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут
Автор это дорожка
Вы я так понимаю взяли больше ширину и скорее всего рисунок не попал на то как вы хотели , то что обработали бока чёрным … а вы хотели светлым …

Каляка маляка• 13 апреля 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Автор это дорожка
Ну немного зернистость не такая, не беда. Как по мне, то, то что вам прислали лучше, чем то что у них в объявлении.
автор жижифреймут • 13 апреля 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Автор это дорожка
Ні, це інший килим, мені вже тут люди знайшли у нього на сторінці килим, який він мені вислав, а ми вибирали світліший і узгоджували це з ним, ой та ладно, просто всеодно трохи неприємно, потрібно мені самій було забирати, мама не засмутилася, сказала нічого страшного, буде і такий, то я розчарувалась
Своего не предлагать• 13 апреля 2023
Ответ дляКаляка маляка
Я тоже сначала так подумала, но зернистость совпадает ) уже рябит в глазах )
автор жижифреймут • 13 апреля 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Це моя вина, потрібно було самій іти на пошту, ну нічого, що є то є, може хтось прочитає і буде комусь уроком, що все потрібно повністю розраховувати і дивитись на товар
Сколько_мне_лет?• 13 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут
Для кухни даже плюс, что прислали темнее вариант)
Реже стирать его придется
olaila• 13 апреля 2023
Напишіть відгук на його сайті. Щоб знав.
автор жижифреймут • 13 апреля 2023
Ось що продавець відписав
На фото, що я замовляла, те що ми з ним узгодили, і те що він відписав
автор жижифреймут • 13 апреля 2023
Ответ дляolaila
Звичайно напишу