Весела пiсенька• 13 апреля 2023
Можна засунути тісто назад?)))
Замісила тісто на пасочку, якщо воно вилазить з посуду ( коли підходить), його можна назад запихувати? Чи якщо вилазить, то вже значить готово і можна в форми перекладати? Чи все ж має простояти годинки півтори-дві?
пу_пугренчик• 13 апреля 2023
Так, можна ще раз придати форму на столі. Можливо ви багато до форми поклали? Треба щоб верхня частина тіста не виступала вище краю форми
Лунтик-паунтик• 13 апреля 2023
в форму укладывайте так,чтобы оставалось еще место для подхода теста,примерно треть формы.Накройте формы с тестом и дайте еще немного подойти перед укладкой в печь
Тушьмушьнюшь• 13 апреля 2023
його тре вийнять, промісить, сформувать колобки і розкласти по формам, накладайте не більше половини формочки. а краще третину.
після цього зачекайте ще трішки, може 30 хв, може годину, і випікайте. ставити в піч час коли тісто підійшло майже до верху, але ще є трожки місця для зростання в духовці.
Силиконочка• 13 апреля 2023
Візьміть більшу посудину. Нічого з ним не стається, якщо засунути назад, але вам же за ним слідкувати..