Благоуханочка• 13 апреля 2023
Пасочки переростають у духовці, чому?
Як зробити, щоб у пасочок була гарна шапочка? Тісто вимісилося чудово, вистояне, піднялося гарно, у форми клала на 1/3...Декор - косички, завитки з того ж тіста, такі гарнюні були, як з картинки. В духовці моментально переросли, шапки повилазили, косички завалилися...В чому помилка?
По рецепту перші 15 хв на 200° (я тримала 10 хв) і 40-45 хв на 170
Грибной_Дождик• 13 апреля 2023
А мои маленькие вышли норм, а большие все опали и не пропеклись. Впервые за 15 лет(
Уси Пуси• 13 апреля 2023
Це ще не переростають. У Вас все нормально, ймовірно, треба спочатеу на нижчій темпер:турі пекти, а потім підвищити, але не факт
Благоуханочка
• 13 апреля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Что-то паски на коровай похожи. А вы белком не покрываете?
Ні, у нас прийнято лише з тіста декор)
Хома з пастою• 13 апреля 2023
а скільки на ростоюванні були? В мене таке коли не дала добре відстоятися
Благоуханочка
• 13 апреля 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Все дуже гарно, притрусите пудрою и ок
Я нічим більше не прикрашаю, так баьуся пекла, так і я звикла)
Благоуханочка
• 13 апреля 2023
Ответ дляХома з пастою
2 години
Уси Пуси• 13 апреля 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Автор похвастаться решила так оригинально))
Та ні,автора, бентежить, те, що збоку репається, а вона еормально розстояла.
Сиреневая цапля• 13 апреля 2023
в мене так само, але прийшла до висновку, що не треба тих200, хиба шо на 5 хв.
,
Пьяная вишня• 13 апреля 2023
Еще меньше теста кладите в форму, тогда шапки не вылазят и косы сохраняют лучше форму. Очень красивые румяные пасочки получились.
Без Баяна• 13 апреля 2023
Домашняя паска не должна быть идеальной, в этом вся и изюминка. Это вам не с конвеера, это ручная работа, а она всегда эксклюзивна.
Очень красивые
Задираю носа• 13 апреля 2023
Ответ дляТантрический кекс
У формах не достояли.
Точно! Не достатньо на росстойці були перед випіканням.
Уси Пуси• 13 апреля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
А звідки ви?)
Минулого року такі паски показували дописувачки з Буковини і Вінничини
Благоуханочка
• 13 апреля 2023
Ответ дляТантрический кекс
У формах не достояли.
У формах були майже 1 годину...у формах гарно виглядали, до верху ще місця було достатньо
Благоуханочка
• 13 апреля 2023
Ответ дляБез Баяна
Очень красивые
Дякую дуже))
Незламна• 13 апреля 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Якщо тесто репається, як у вас збоку, то це майже завжди не вистачило розстоятися( спробуйте ще трохи в формах потримати перед випіканням.
Але дівчата праві, вони у вас пречудові і так)