Викупана• 13 апреля 2023

Меню харчування після року дитини - як правильно? Чим годувати

Зажуженная Жужжа• 13 апреля 2023
Чим і до року. Максимально прості страви, краще без спецій і солі, не смажені.
Кицюююня• 13 апреля 2023
Після року це в 1,1 чи який вік вас цікавить?
Мої їли на сніданок кашу, в обід суп, вечір каша або суп. Ще 2 перекуси то щось типу творожок і якісь фрукти чи пюрешку.
МашМааш• 13 апреля 2023
Моя кушала смесь в основном до 1.5-1.7 где-то + все что хотела с общего стола пробовала (но мы не едим сладкое, колбасу, очень жирное и тд)
Вот Она Я• 13 апреля 2023
Я давала все без фанатизма, понятно, что крылышки в соусе чили не давала, но и от сахара, соли и жареного в обморок не падала.
автор Викупана • 13 апреля 2023
Ответ дляКицюююня
Так
Тільки 1 рік виповнився
Я ще планую кормити груддю
Як правило скласти раціон
ЛижТолько• 13 апреля 2023
Ответ дляВикупана
Так
Тільки 1 рік виповнився
Я ще планую кормити груддю
Як правило скласти раціон
Не сходите с ума, рацион еще)
дама_из_декрета• 13 апреля 2023
Ответ дляВикупана
Так
Тільки 1 рік виповнився
Я ще планую кормити груддю
Як правило скласти раціон
А що вже додали в раціон? Які овочі,м´ясо ,рибу? В принципі стандартний набір продуктів і зберігається після року.
автор Викупана • 13 апреля 2023
Ответ длядама_из_декрета
Овочі
Кролик індюк
Рибу не дуже любить але пихаю)

Творог взагалі не хоче, може я шось не так роблю з ним
дама_из_декрета• 13 апреля 2023
Ответ дляВикупана
Овочі
Кролик індюк
Рибу не дуже любить але пихаю)

Крупи,хліб,макарони,йогурт,яйця?
Що їсте впродовж дня ?
Мая твая не панимать• 13 апреля 2023
Ответ дляВикупана
Так
Тільки 1 рік виповнився
Я ще планую кормити груддю
Як правило скласти раціон
Спочатку прикорм, потім доїдає груддю. Мій син в 1.1 рік суп добре поїв, але тітя, то святе треба доїсти))
Кицюююня• 13 апреля 2023
Ответ дляВикупана
Так
Тільки 1 рік виповнився
Я ще планую кормити груддю
Як правило скласти раціон
В інтернеті можете знайти багато прикладів. Можете оглянути меню садочка (ясельної групи) вам теж допоможе.
Я як написала, так і кормила. В обід завжди щось із овочів та м’яса або риби. Вранці та ввечері це каші були. Або на вечір могла обідній дати суп. Грудне молоко було як десерт або перекус і на ніч. Але це вже не основне харчування. Чим швидше відлучите, тим краще буде і не так тяжко. Я пожалкувала 1000 разів, що докормила сина до 1,10. Було складно відлучити, хоча саме годування мені подобалося. Не подобалася сильна залежність.
черная мамба• 13 апреля 2023
Я так планирую кормить,автор,если вам это поможет. Правда,гв к году буду сворачивать. С нашего стола не вариант есть,мы на диете не сидим с мужем и никто вареные овощи есть не будет. А ребенка борщем или мясом на гриле тоже не покормишь.
Залатавая• 13 апреля 2023
Ответ дляВикупана
Овочі
Кролик індюк
Рибу не дуже любить але пихаю)

Мой сынишка тоже не хотел творог, но зато охотно брал сырник в ручку и ел. Вот сырники вилкой не зашли - мой ребенок их постоянно ронял по дороге в рот, а рассыпавшиеся крупинки уже в ложке его величеству не нравились.
Леди_на_драндулете• 13 апреля 2023
Ось чудова група по прикорму, багато рецептів для діток. Хай ваша дитинка харчується правильно і різноманітно: https://m.facebook.com/groups/846729565806730/