Вишня на торті• 13 апреля 2023
Довідка про блокування пластикової картки Приват
Вітаю. Допоможіть будь-ласка розібратися з двома питаннями: 1. У разі втрати пластикової картки я можу заблокувати картку, але при цьому залишити доступним картковий рахунок для того щоб продовжувати отримувати на нього пенсію? 2. При блокуванні пластикової картки у разі її втрати (тільки картки, не рахунка) я можу отримати від банку документ про те, що моя пластикова карта заблокована? Якщо так, то як називається цей документ і яким чином його отримати. Велике спасибі!
Повітруля• 13 апреля 2023
такого документа неіснує, ніяк. Автор а чого це ви не хочете перевипустити карту? 5 хвилин справа... Ваша хитроопість зрозуміла...
Любовь Калистратовна• 13 апреля 2023
Если вы блокируете карту, то она заблокирована и транзакции невозможны.
Есть справка о закрытии счета. Это не относится к пластику.
Вишня на торті
• 13 апреля 2023
Ответ дляПовітруля
Дякую за вашу відповідь. Вы напевно дуже чемна, вихована і розумна людина. Можливо ви підкажете як саме перевипустити картку за 5 хвилин на окупованій территорії?
Бжоли-бандерівці• 13 апреля 2023
Ответ дляВишня на торті
Через приват24, если у вас приватбанк. И вообще вроде сейчас у всех банков есть приложение на телефон, и там можно открыть-закрыть карту. Пластиковую не получите, но будет электронная.
Вишня на торті
• 13 апреля 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Дякую за вашу відповідь, але віртуальна картка це не те про що було моє питання.
Спасу мир• 13 апреля 2023
Вам все эти вопросы надо задавать не тут, а оператору своего банка. В привате есть возможность снятия средств в банкомате без карты, по финансовому номеру телефона. Вы не обьяснили ситуацию и пытаетесь выяснить странные вопросы.
Бжоли-бандерівці• 13 апреля 2023
И зачем вам пластиковая карта на оккупированной территории, там же банкоматы не работают.
Вишня на торті
• 13 апреля 2023
Ответ дляСпасу мир
Дякую за вашу відповідь, але якщо ви не заперечуєте я хотіла б самостійно вирішувати де мені ставити питання. Якщо питання видаються вам дивними можливо не варто на них реагувати?
Вишня на торті
• 13 апреля 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Дякую за вашу відповідь. З задоволеннями надам вам цю інформацію, якщо ви надасте мені інформацію про себе.
Дівчина Бобула• 13 апреля 2023
Якщо людина на ТОТ ви ніяких справок не отримаєте взагалі без неї. Справки про блокування не існує взагалі. На заблоковані картки кошти можуть надходити.
Вишня на торті
• 13 апреля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Дякую за вашу відповідь. Це одна з небагатьох відповідей по суті. Чи не могли б ви пояснити ’Якщо людина на ТОТ ви ніяких справок не отримаєте взагалі без неї.’ Що мається на увазі під фразою ’взагалі без неї’ це без кого? і чому взагалі? Дякую.
Мама фіфті цента• 13 апреля 2023
Автор, Вы приват 24 пользуетесь?
Есть функция в настройках карты «перевыпустить карту»
Можно выбрать диджитал карту ( без пластика), не надо идти в отделение
Счет будет тот же, а карта виртуальная
Повітруля• 13 апреля 2023
Коротче автор отримує соціал в іншій країні і намагається промутити що не нема доступу до грошей на карті....