черная мамба• 13 апреля 2023
У кого есть зубастик плей до-как ставить эту куйню?
Девочки,подскажите,она у меня никак не влазит. Может кто знает хоть какой стороной ее пихать? Это штука которой язык делается,она у меня почему то отдельно
Карусель-весель• 13 апреля 2023
І в нашого інша штука для язика.
Можливо, зробіть фото самого лиця, щоб більш розуміти який саме зубастик.
черная мамба
• 14 апреля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
У мого для язика зовсім інша штука.
В ютубі не дивилися?
Шкала в ютубі, але там саме ця штука вже була на місці,тільки верхню частину голови треба було прикріпити
черная мамба
• 14 апреля 2023
Ответ дляНа циголках
А це оригінал? В нашого такого нема
Так,оригінал 100%
черная мамба
• 14 апреля 2023
Ответ дляКарусель-весель
І в нашого інша штука для язика.
Ага,так,зрозуміла,