Туфли в чешуе• 14 апреля 2023
Переказ коштів з карти на карту
Є у мене карти в декількох банків. На одну з них надходить зарплата, але інколи потрібно зробити оплату з карти іншого банку. Так от, якщо я просто переводжу гроші з карти на карту присутня комісія. А якщо переводжу через реквізити карти, то комісія відсутня.
Питання, а чи взагалі так нормально переводити кошти і не буде це виглядати як зарахування по якійсь професійній діяльності, наче дохід?
Анонимушка• 14 апреля 2023
По реквизитам , это iban указываете?
Комиссию снимает один из банков точно. Или отправитель или получатель. Или 1000 сняло и 1000 зашло на карту?
Туфли в чешуе
• 14 апреля 2023
Ответ дляАнонимушка
По реквизитам , это iban указываете?
Так, через IBAN. Зняло 500 грн і зайшло 500 грн.
Шумелка Мышь• 14 апреля 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Все равно должны быть какие-то комиссии. Комиссии нет только по переводе с моно по iban. В привате за это 3 грн берут
Мамаша в бигудях• 14 апреля 2023
Теж цікаво мені треба з польської карти перевести на приват. Чи можливо так?
Туфли в чешуе
• 14 апреля 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Я з Райффайзен переводила на Приват, то без комісії