Нафаня Маня• 14 апреля 2023
Вам нравится кухня-гостиная?
Швабристка• 14 апреля 2023
Якщо окрім цього приміщення є спальня для батьків і кожній дитині по кімнаті - це супер варіант, за інакших обставин - не зручно.
Люблю кетчуп• 14 апреля 2023
Именно эта или вообще?
Конкретно эта не нравится.
А вообще гостинная с кухней - для меня идеально. Только такие квартиры и рассматривала для покупки для себя.
Конкретно эта не нравится.
Сіґеле-міґеле• 14 апреля 2023
Картинка красивая. Но на фасадах тройной ряд молдингов явно перебор и по ’красоте’ и по практичности. А так очень даже ничего))
Еще вопрос по кондиционеру. У меня такое же расположение в будущей квартире и искала место для этого девайса. Над диваном точно не стала бы его вешать
Ошеламиссимо• 14 апреля 2023
Ніяке. Монохромний, позбавлений індивідуальності виставковий зразок чогось, незрозуміло чого. По фото 3, 4 видно, що там ще й тісно - стіл в проході це ’геніально’.
Ермолайчик• 14 апреля 2023
Нравится, если это помещение квадратов 35-40. На ваших фото - это просто зонированная кухня.
Нафаня Маня
• 14 апреля 2023
Ответ дляРаботать надо
Конкретно те, що на фото ні, бо дуже мало місця
Ну места там не много, но эта и квартира не для постоянной жизни , для отдыха.
МатьЧасть• 14 апреля 2023
Очень скучно, как в больнице... Вот если бы фасады были салатовыми и фартук с орхидеями, то было бы другое дело!
Нафаня Маня
• 14 апреля 2023
Ответ дляМатьЧасть
Привет 90
Или в каких годах, так было модно?
Сіґеле-міґеле• 14 апреля 2023
Ответ дляНафаня Маня
Какая квадратура?
Предполагаю что квадратов 15 есть.
А вообще я удивляюсь от комментариев ’места очень мало’. Мало места на кухнях в хрущах 4-5 кв.м. а здесь нормальная площадь для кухни-гостинной. Хорошая ширина, а не длинный узкий вагончик. Компактное расположение.
Предполагаю что квадратов 15 есть.
Нафаня Маня
• 14 апреля 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Какая квадратура?
Предполагаю что квадратов 15 есть.
Общая 48, кухня -гостиная , да 15
Сіґеле-міґеле• 14 апреля 2023
Ответ дляНафаня Маня
Общая 48, кухня -гостиная , да 15
Ну вот, глаз мой алмаз)) у меня квартира в новострое такой же площади, тоже вся в ремонтно дизайнерский планах. Но я буду поскромнее делать.
Та_шо_ж_таке• 14 апреля 2023
Не погана. Але самі кольори, ні сумно все біле. А ще мало місця. Я б мабуть зробила просто кухню а замість дивана там столову зону
Сіґеле-міґеле• 14 апреля 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Та де ж біле? З білого там тільки люстра. Все інше в спокійних бежевих тонах. До речі беж зараз приходить на зміну сірому. Так що інтер´єр витриманий в трендовій кольоровій гаммі.
Нафаня Маня
• 14 апреля 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Люстру я кстати забраковала))
Та_шо_ж_таке• 14 апреля 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я не проти білого бежу меблі, сірий мені взагалі не подобається. Мені особисто подобається яскраві акценти. Жовті подушки, або бірюзова оббивка стільці або крісел, або вишукані відтінки рожевого, фукції чи зеленого. А ця мода на монохром нудно.
Люблю кетчуп• 14 апреля 2023
Ответ дляНафаня Маня
Люстру я кстати забраковала))
Лучше фасады кухонные забраковать . Совершенно непрактично
Сіґеле-міґеле• 14 апреля 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Це нормально, що людям подобається різне. Я на такі картинки западаю, але в житті роблю контрастні інтер´єри. Мені потрібні кольорові акценти. Але монохромні дуже стильно виглядають, як на мене.
ДинамоКит• 14 апреля 2023
Хоч по кольоровій гаммі не моє, але гарна. Якщо набридне, можна погратися з кольором дивану, штор та стільців. Також можна замінити стіл на прямокутний(квадратний), котрий розсувний, на випадок гостей. На круглому столі мало страв вміщається. Овальні теж практичні, але рідко можна знайти красивий овальний стіл.
Хтомолодець? Я!• 14 апреля 2023
Мені дуже подобається. Я не люблю нічого під прапор тільки, я за однотон. А в цілому, так супер
Реанимация• 14 апреля 2023
Ответ дляНафаня Маня
Общая 48, кухня -гостиная , да 15
Ну это очень мало площади для кухни-гостиной
На фото мило
Просто у меня будет в доме кухня с гостиной 70 кв.м
На фото мило