Всем привет! Есть наметка, хочу обсудить
mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ответ дляNata.t.1970
А выпендриться не хотите?
Типа Марк,Давид,Матвей,Лео,Лев и т.д.
У нього буде таке класне прізвище, що з іменем точно не повипендрюєшся
Сестры Гримм• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Не провоцируй. Я только отсидела. Я на досрочном, меня на поруки взяли
За що срок мотали?
Nata.t.1970• 14 апреля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
О...давайте фамилию,плиз
Nata.t.1970• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
За что?
Сестры Гримм• 14 апреля 2023
А що це на початку було, що все видалено? Виклали тайний маршрут в Румунію чи що?
mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Поки до туалету привчиш, їсти, воду пити) Мені такого не віддавали, чекала, поки 2 місяці буде. Я хазяйку заколупала)
І це правильно. Мать їх вчить всьому. Ну наша так точно. Хоч в хаті живе але діти в неї привчені на лоток ходити. Вона серйозна мамаша у нас. Так прикольно дивитись як вона їх вчить.
Nata.t.1970• 14 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Зато придумують різні варіації))))
Нууу
Этого я не знаю
Ответ дляmmi583@mail.ru
Мені вже віддали, коли кицька почала їх наганяти від себе. І то сиділо тиждень за столом пк, шипіло і вночі вилізало жерло гурмешки)
Сестры Гримм• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Ой, вы тут такоооое пропустили
Капец. Ну вот только отвернулась и все... Ну хоть намекните.
Nata.t.1970• 14 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Нельзя
Там даже Админ отписался
Nata.t.1970• 14 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Я так малу назвала, вже нічого не придумати навіть вдома, але в школі діти прогресивніші)))
Как дочку зовут?
Сестры Гримм• 14 апреля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Это в этой теме бан на час дали?
Бан на годину? Такого я ще не чула. Прямо як чоловік на годину.