milanaaaa• Изменено 14 апреля 2023
якби час зупинився на один день і всі люди завмерли, щоб б ви зробили?
в цей день
ShellyBelly• 14 апреля 2023
Ответ дляmilanaaaa
так
Ну то що б було з Вами,якщо всі люди ’завмерли’?))))
natella579• 14 апреля 2023
ніхто нічого не зробив би, бо впали б у ступор і шок - як так і що робити)))
natella579• 14 апреля 2023
Ответ дляmilanaaaa
чого так серйозно сприймаєте це питання? пофантазуйте!
я по факту відповідаю. згадайте перші дні війни - у всіх була однакова реакція.
краще б запитали чи хочеш політати на мітлі, як булгаківська Маргарита - о тут є де розігнатись фантазії і ’как пошалить’ )))
natella579• 14 апреля 2023
Ответ дляmilanaaaa
звичайній людині в таких умовах нічого більшо не прийде в голову як ’помарадерствовать’ по-дрібному - нажертись делікатесів і кондитерки, випити самого дорогого брюту чи витриманного вина, нагребти в тряпічних магазинах всякого, в ювелірку зайти, до банку і заснути в дорогому готелі, де знайдуть вас разом зі всім ’добром’ на слідуючий ранок
Навіть посексуваться не було б з ким - бо всі ’колоди’ )))
natella579• 14 апреля 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Была б у меня такая сила, я б грохнула пуйло😂
на чому до бункера добирались би? всі і все стоїть колодами, за 1 добу не встигли б (((
Galina_vinsport• 14 апреля 2023
Ответ дляnatella579
+ телепортация🤦♀️🤭
Байрактарочка• 14 апреля 2023
Якби всі завмерли, це означає що мій трирічка не гоцав би по квартирі і не казав «мама давай грати» то лягла би спати
Ответ дляХелицера
А точно, ну в общем у меня все в материальное упирается . Но на самом деле думаю, ничего бы я не украла,откуда я знала бы,что камеры не работают.
Паранджу и перчатки до локтя надеть же можно по такому праздничному случаю
Я бы к вороватым чинушам или к бандюкам наведалась бы домой, пооблегчала бы их денежные запасы.
М-да, и можно было бы на фронте поубивать море рашиков!