Всем привет! Есть наметка, хочу обсудить
frumoasa17• 14 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Не розумієш. Це не справедливість
Все мовчу, потім поговорим
mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Такая сама кого хош украдёт
Ага, мама сьогодні дзвонить в шоці, каже прикинь наша Анфіса не вагітна виявляється! А вона їй вже місце зробила, все підготувала, і комусь там вже риже котеня пообіцяла. А Анфіса так маму підвела.
mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Муж когда из командировки возвращается?
Вранці приїхав
mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ответ дляборигнув
А в моєї тітки кішку ніхто не крав, вона сама приносила запечену курку і ковбаси. Хозяйствена)
Оце я розумію. У батьків сусіди займаються розведенням риби, ставки у них, ще там щось. Вони її закрили, то вона вкрала в них пакет з рибою і приволокла додому.
mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
А мама залог в деньгах за котенка не взяла?
Не знаю, треба уточнити.
mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ответ дляборигнув
Оце коти у людей!!
В подвіря жодна пташка просто так не залетить. Це минулого року засранка зловила на даху хати. У когось втік….
mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
С именем определились?
Ще ні. Ну хоч коло звузилось.
a.ostroverh• 14 апреля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Добытчица...