Всем привет! Есть наметка, хочу обсудить
mmi583@mail.ru• 15 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Шо тут, хазяйки? Я купила все на салат, ковбасу. І замість буженіни хочу м‘ясо по-французьки в кращих традиціях рЄсторанів 90-х. З помідором і сиром і маянезіком😜
Нічо, я лежу. Чоловіка відправила на базар. Шо готувати не знаю. Збирались до батьків але відмінили поїздку.
Хочу щось що не знаю
Ответ дляmmi583@mail.ru
Хочу щось що не знаю
Я оце подумала теж: яєць варених буде. То салат з редискою, цибулею зеленою і яйцем. Ковбаска, а до салату м‘ясо. Ще потім зелений борщ зварю.
mmi583@mail.ru• 15 апреля 2023
Ответ дляМДТ
А я нічого не готую
І не буду нічого готувати) красота, в нас сьогодні день просмотра фільмів, мультиків, саме Чарлі і шоколадну фабрику додивлюємось.
У вас дієта у всіх. Немає сенсу щось готувати. Так що відпочивайте
a.ostroverh• 15 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Не нра вони мені, чо там нема Дікапріо
Мне больше представители Великобритании нравятся)))
a.ostroverh• 15 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Та то Ви просто всю пісню не чули
Там продолжение есть?)
a.ostroverh• 15 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Хтось завтра буде з горла пити шампусік)
Та не)))
Зачем же из горла?