Всем привет! Есть наметка, хочу обсудить
mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Я так малу назвала, вже нічого не придумати навіть вдома, але в школі діти прогресивніші)))
Моя мама вихователька. І її все життя діти називають Оля Окораївна. А її колегу Іра Гадівна (Ірина Едуардівна)
Сестры Гримм• 14 апреля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Нельзя
Там даже Админ отписался
Доведеться читати.
mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Смотрите на нее и перенимайте опыт. Вам скоро пригодится
Та хай Бог милує щоб я дитину вчила по деревам лазити і попугаїв ловити
Nata.t.1970• 14 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Тут писати особисту інформацію? Я краще викладу голу дупу, ніж щось особисте, тут же читає кодло матрьох.
А...понятно
Сорри
Тогда давайте фото футболки с котиком
Сорри
Тогда давайте фото футболки с котиком
Nata.t.1970• 14 апреля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Окораивна..
Это какое отчество?
Nata.t.1970• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
На три дня. Но потом девочки выпросили и меня раньше выпустили
Ого....интересно За что
Вы ж никого не посылаете/не обзываете
Nata.t.1970• 14 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Бан на годину? Такого я ще не чула. Прямо як чоловік на годину.
В этой теме несколько нашим дали Бан на час
Nata.t.1970• 14 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Та то такі котики, то кароч логотип якоїсь команди не знаю, якого спорту, три лева на сіськах. І то я в неї не влізла)
А....ясно
Вы же больше размер перезаказали
Сестры Гримм• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Выходные впереди. В двух словах не скажешь.
Я вже впоралась.
Nata.t.1970• 14 апреля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Миколаївна
Я тоже Так подумала, но смутила буква Р
mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Я знаю жінок старшого віку, коли Ганна називали Галя, тут колись в темі про імена теж хтось писав.
Короче як не назви, все одно перекрутять. Я знаю чоловіка по паспорту Віталій, а в житті всі називають Влад. Влад це ж Владислав.
Nata.t.1970• 14 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Нє, вирішила не ризикувати, ще штани спортивні і лосини їдуть, хватіт)
Прикольная!
Спасибо