фрау Гітта• 15 апреля 2023
Олександрійське тісто на паску.
Дівчата, а якщо опару тримати не 8 годин, а 3, наприклад? Паски вдадуться? Хтось, можливо, випікав з меншим часом для витримки опари, відгукніться. Я неуважно прочитала рецепт вчора, і щойно поставила опару.
Невгамовна шахиня• 15 апреля 2023
Годин 6 потримайте,і щоб тепленько було. Я вчора о 22 поставила, в 7 тісто робила, то вже випригують з формочок. Воно має побродити не спішіть,час же є
фрау Гітта
• 15 апреля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Дякую вам!