Безпорадна Кроко• 15 апреля 2023
От чесно на вашу думку чи буде мені пасувати трішки збільшення губ?
1 мл або максимум 1,5?
Бо є можливість зробити недорого в знайомої але я вагаюсь. Чи буду як чудо якесь?
Результат:
вже голосів:
103 (75.18%)
Ні не треба
34 (24.82%)
Буде добре
Заместитель Анонима• 15 апреля 2023
Ответ дляКарусель-весель
У вас і так верхня губа ’вздернутая вверх’ і вперед. Тепер уявіть,що Ви збільшили. Думаю, результат ясний буде?
А якщо ще у майстра,руки не з того місця,скільки оцих красунь з ’валіками’ на верхньою губою
Кудлата хмаринка• 15 апреля 2023
Я зробила поки була в Україні, повернулась на роботу закордон - ніхто ніколи тут нічого не коментує з приводу зовнішності. А тут мене обсипали компліментами, кажуть - щось змінилось, я не можу зрозуміти що, але ти гарно виглядаєш, наче добре відпочила. Мабуть зачіска, кажуть. А я втомилась як собака, навпаки, бо бігала як вжалена всі два тижні.
П.С форма в мене як і в автора гарна, її не міняли зовсім. Канюлею додали об‘єм
Анонимус Я• 15 апреля 2023
У вас и свои губы красивые. Не надо их портить уколами. Зачем себя уродовать и становиться очередной уткой?
Юлия Галенко• 15 апреля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
У вас хорошие губы
Для чего вам это,оно отвратительно смотрится абсолютно всегда
Повністю підтримую! Штучні губи викликають лише відразу.
Безпорадна Кроко
• 15 апреля 2023
Ответ дляПупуговка
Буде тупий вираз обличчя. З Вашою зовнішністю тим більше.
Тобто з моєю зовнішністю?)))
Бешене сарі• 15 апреля 2023
У вас же и так красивые губы, хорошая форма. Зачем колоть?
Что за маничка такая..Ладно, если б они у вас были ассиметричные, тонкие совсем..а так..Не понять мне этого инкубаторства.
Маю рацію• 15 апреля 2023
Автор, якщо хочеться- робіть
Я кілька років не могла наважитися, а зараз корю себе за те чого не зробила цьго раніше.
Вже колись показувала свох губи
Тут майже 1.5 мл
Вже колись показувала свох губи
Тут майже 1.5 мл
Невгамовна Бу• 15 апреля 2023
Всі так хвалять ваші губки, і тільки мені повилазило що є асиметрія? Губи хороші, нічого жахливого немає, але якщо хороший майстер зробить пухкенькими і з іншого боку, то звісно зробіть. Такі випадки і повинні покращувати, а не робити губолшльопи.
Стрекоза любви• 15 апреля 2023
У вас свої губи sexy. Якщо є бажання, то максимум 0,5-0,6 мл. Але зауважте, що робите ви цілеспрямовано у подруги, за невеликі гроші. Я б все ж орієнтувалася більше на професіоналізм та якість матеріалів.
Послушная• 15 апреля 2023
Сегодня в очереди наблюдала такую. Вроде и не много надула, размер средний. Но они так уродско вперед торчат, еще и эти усы сверху. Короче фу
Пупуговка• 15 апреля 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Тобто з моєю зовнішністю?)))
У Вас аденоїди були, щелепа і так нижня специфічна, а ще тупі губи додати, буде некрасиво. Ті, хто губи колять, у них і так психічне відхилення. Воно Вам потрібно, мати вигляд недорозвиненої людини. У Вас нормальні свої, купіть 3d блиск і все добре буде.
Нога на ногу• 15 апреля 2023
У меня были очень сухие губы, сделала 0,55 в обе губы Ювидерм. Стало намного лучше.