Безпорадна Кроко• 15 апреля 2023
От чесно на вашу думку чи буде мені пасувати трішки збільшення губ?
1 мл або максимум 1,5?
Бо є можливість зробити недорого в знайомої але я вагаюсь. Чи буду як чудо якесь?
Результат:
вже голосів:
103 (75.18%)
Ні не треба
34 (24.82%)
Буде добре
Як міряти?• 15 апреля 2023
Будет офигенно, никого не слушайте. Максимально миллилитров, тк потом уменьшается
Безпорадна Кроко
• 15 апреля 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
0,5-0,7 з головою вистачить
В мене просто дуже сухі губи і вона каже препарат може трохи зійти черед це
Благоуханочка• 15 апреля 2023
Я думаю, что у Вас губки и зубки и так крупные и не стоит еще больше акцентировать на этом внимание. Но без фоток целого лица, ничего дельного Вам не насоветуют)
Не цілуюсь з бодуна• 15 апреля 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
У вас і так великі губи, буде занадто
АнтиТроль• 15 апреля 2023
Фото рота з носом зробіть, бо так незрозуміло
Якщо судити по цьому, то думаю, буде гарно
Будьте так ласкаві• 15 апреля 2023
У вас хорошие губы
Для чего вам это,оно отвратительно смотрится абсолютно всегда
Кудлата хмаринка• 15 апреля 2023
Почніть з 1 мл. Я зробила 0.7, моя перша ін‘єкція у 38. Завжди була противницею, а потім вирішила зволоження зробити, і, я думала зі мною такого ніколи не станеться - набряклі мені трохи більше подобались ніж зараз. 0.7 трохи замало.
Белоснежко• 15 апреля 2023
никому не идет, это показатель неуверенности и комплексов
и все поголовно думают ’вот у меня совсем немного и незаметно и выглядит естественно’, но видно еще как, не на застывшей картинке фото, а в движении
Карусель-весель• 15 апреля 2023
У вас і так верхня губа ’вздернутая вверх’ і вперед. Тепер уявіть,що Ви збільшили. Думаю, результат ясний буде?
Морковку дай• 15 апреля 2023
Я не роблю бо боюсь, але якщо ви довіряєте і небоїтесь, робіть, але я б почала з 0,5
Ангелок з ріжками• 15 апреля 2023
У вас свои губы очень красивые. А тренд на уток давненько проходит, четко видно даже по тому, что уже в райцентрах эта «мода» процветает)
Чудо в декрете• 15 апреля 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Максимум 0.8, вам буде досить щоб зволожити губи та прибрати оті сухі складки. Робіть і нікого не слухайте. А який препарат пропонують?
KROX@• 15 апреля 2023
Ответ дляБелоснежко
У моей подружки вообще не видно. Если б она не сказала, я бы и не знала
Заставляличка• 15 апреля 2023
Не робіть. У 99% видно, що ненатуральні. Усі ці качкодзьоби виглядають тупуватими. От виступає по тб якась чиновниця з міністерства, розумні речі говорить, а дивишся на неї і якесь не співпадіння, тупе лице з варениками, а спеціаліст хороший.
Вообще не факт• 15 апреля 2023
Да что ж Вы с ума посходили с этими губами, нравятся эти губы только их владелицам, а люди на улице жахаются от этих губошлепок😆
Золота орда• 15 апреля 2023
Если губы сухие и еще заеды в уголках как подсушенные, лучше не надо. Устраните причину сухости. Может проблема быть с тем, что витамины не усваиваются и желчеотток нарушен. Меньше холестерин употреблять. Сухие железы и хейлит. А вы туда еще гиалурин закачаете.
Kusalochka• 15 апреля 2023
Недорого и хорошо вещи несовместимые. Делать нужно ювилермом или белоиерро. Хочется - делайте. Это не на всю жизнь.
Бринзолетта• 15 апреля 2023
Ответ дляЯк міряти?
++++
Оце так цабе• 15 апреля 2023
Верхня губа и так вверх оттопырена, после укола будет торчать, как у рыбы.