Oksana-f9a3• 15 апреля 2023

Пухнасте волосся, як дисциплінувати?

Після освітлення волосся постійно пушиться, можливо хтось знає як зменшити або хоча б якими засобами робити укладку щоб волосся було більш гладким?. В догляді маю багато зволоження та проф лікування, але освітлене волосся неможливо відновити(
Татьяна-cb91• 15 апреля 2023
Филлер Ладор попробуйте
Катеруся• 15 апреля 2023
Почала сушити волосся на браш розчіску і о чудо я в восторге і на вулиці якщо волога погода воно не пушиться
автор Oksana-f9a3 • 15 апреля 2023
Ответ дляКатеруся
Спробувала не допомагає(
vok12• 15 апреля 2023
Я ось це буду пробувати
автор Oksana-f9a3 • 15 апреля 2023
Ответ дляvok12
Я ось це буду пробувати
В мене маска і термозазист цієї серії досить непогана
vok12• 15 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Фотки є? Покажете
vok12• 15 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Керастаз хоть и дорого, але мої волосся сухі дуже спасло, було стидно на люди виходить
автор Oksana-f9a3 • 16 апреля 2023
Ответ дляvok12
Фотки є? Покажете
Ось ці засоби працюють добре навіть краще ніж спец домашнє лікування Brae і Nyce. Але рекомендую наносити маску на годину і потримати тоді клас.
vok12• 16 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Дякую, молочко я це хотіла ще купити. Чекаю зп ось ще сироватка ,фото , теж хочу взяти
vok12• 16 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
я завтра заберу сировотку, скажу вам через 2 дні, сподобалась чи ні. бо 1800 грн не малі кошти
автор Oksana-f9a3 • 16 апреля 2023
Ответ дляvok12
Дякую)
vok12• 17 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Дякую)
я советую красную сировотку вам! я довольна.
автор Oksana-f9a3 • 17 апреля 2023
Ответ дляvok12
Спасибо, а подскажите какие у Вас волосы? У меня поврежденные обесцвечиванием
vok12• 17 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
у меня сухие, темные, крашенные, пористые, кудрявые очень волосы, сухущие, им влаги и влаги надо. эта штука хорошая. 1800 грн дорого, но нормально. еще возьму те средства что вам отправляла , и термощзащиту
vok12• 17 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
А это совсем не работает на моих волосах. Только запах вкусный и все.