Заместитель Анонима• 15 апреля 2023
Будете в другому турі голосувати за В. Зеленського
Я думаю так
Результат:
вже голосів:
1344 (62.14%)
Ні
819 (37.86%)
Так
Ответ дляЛеска
Додо 2 ракети це моща для оборони держави. А 30 роквв у носі колуралися..
Не хочу вас засмучувати але я маю пряме відношення до цієї теми, звісно не можу говорити детальніше із зрозумілих причин.
2 ракети поклали росфлагман Москва.
Навіщо Зеленський звернув програми Нептун,Вільха та інше?Війна скнчилась?
Мир в очах путіна.
Нада просто перестать стрелять.
Розведем войска.
Мир в очах путіна.
Нада просто перестать стрелять.
Розведем войска.
Ответ дляNat-li
Я конечно все понимаю. В интернете можно всякую херню придумывать и транслировать в народ. Но вот просто интересно. Кто это так ’подейкувать’ вам может? Свои люди есть в Вашингтоне?)))
В фб писали, я читаю політиків, експертів.
Форуми русні теж читаю.
Мене навчила моя робота збирати, аналізувати великі обєми данних з різних джерел.
А ви очікували оголошення по телемарафону?)
Форуми русні теж читаю.
Ответ дляMiere
Форуми русні теж читаю.
Ну раз в фб, тогда понятно)
Может дадите ссылочку на этого ’эксперДа’? Ах, да, сейчас наверняка не найдете
Клементина• 16 апреля 2023
Ответ дляPole
’якось, дивіться, нічого не сталося...’
Ага, забув Зеленський приказку ’не кажи гоп, поки не перескочиш’
Так!
Його ще тоді попереджали, що буде війна, а він шукав мир в очах путіна
Всі пам´ятають його передвиборчу?
’надо просто перестать стрелять’
’кто зарабатывает на войне?’
І щось за його каденцію і ’перестать стрілять’ зовсім не вийшло. А на війні заробляють ще більше
Всі пам´ятають його передвиборчу?
’надо просто перестать стрелять’
’кто зарабатывает на войне?’
Ответ дляКлементина
Так!
Всі пам´ятають його передвиборчу?
’надо просто перестать стрелять’
’кто зарабатывает на войне?’
Всі пам´ятають його передвиборчу?
’надо просто перестать стрелять’
’кто зарабатывает на войне?’
Вы еще про шашлыки забыли.
Не надоело слоганами говорить?
Прям вылитые ’восимлет’
Не надоело слоганами говорить?
Прям вылитые ’восимлет’
Ответ дляNat-li
Повторюю-30 років! Нє, нічо не смущає?
Нічого.
Поки він був депутатом, він мав менше можливостей.
Те, що він робив як депутат, як голосував, які пропонував законопроекти, залежало й від інших партійців і депутатів фракції.
Посада президента дає інші повноваження, і те, що робить президент, більш помітне, разом з тим потребує значно більших зусиль і відповідальності.
Ответ дляКлементина
Так!
Всі пам´ятають його передвиборчу?
’надо просто перестать стрелять’
’кто зарабатывает на войне?’
Всі пам´ятають його передвиборчу?
’надо просто перестать стрелять’
’кто зарабатывает на войне?’
Вони озолотились на ній.
Мільйони доларів в диванах знаходять.
Ответ дляcheryl
Я не розумію як можна було обрати нечто, играющее членом на піаніно, і яке танцювало на московських сценах та кричало ’Путін наш президент’
*Для зефанов - на ютубі повно випусків болотних галубьіх аганьков з боневтіком.
за ці роки,до війни, 95 скільки раз обсміював українців і саму Україну... а от рашу..- може хто підкаже??? отак здорово,з огоньком,як уміє наша сценаристка подати? кадирова там були приложили, і вибачалися аж бігом.., а решту?
Люсильда.ua• 16 апреля 2023
Ответ дляНочное-лето
Ви хочете жити в Росії?
А есть ли жизнь на расіі?!
Helenka2011• 16 апреля 2023
Ответ дляPeko_Sveta
Порошенко Крым в подарочной упаковке отдал)). Смешно даже
Крим взяли за кілька місяців до президентських виборів
Helenka2011• 16 апреля 2023
Ответ дляPeko_Sveta
Слушний момент настал после Крыма!!! Крым взяли в марте, Порошенко пришёл к власти в мае и понеслись конфетки для украинцев . Ничего!!!! Не было сделано!!! Он открыл дорогу в 2022 год
а було чим воювати? Плюс Меркель дуже хвилювалася, щоб російська кров у Криму не пролилась.
Ответ дляnova_mama
Проблема розумної людини - він думав, що українці теж розумні і бачать, що він робить для країни. Що вони думають :(
Не набрав штату піарщиків - його помилка. А у зекоманди якраз все розраховане на людей з IQ нижче 90 і непристойних жартах, таких людей більшість, що і показали вибори.
Єдиний плюс Зе зараз - те, що він сам має голову на плечах і приймає допомогу і Пороха, і досвідчених військових.
Зараз видно, що він усвідомлює, що не варто було йти на таку посаду зовсім без досвіду. Але ж скільки помилок він встиг наробити, поки прийняв цю неприємну для себе правду.
Порох єдиний з Президентів, хто зараз активно працює на перемогу. Решти не чути і не видно, як і партій, що їх підтримували. Так само не чути більшості лідерів партій :(
та не приймає він допомогу і старається взагалі зробити, щоб ПП не було в інфропросторі...(як і опозиційних каналів). От потрібно було толкового посла в ПАРЕ.., кандидати- ПП і ??. В результапі поїхав тамада конкурси проводить. А скільки б допомоги міг домовитися проклятий барига, але ж це для нас не головне. ???
Helenka2011• 16 апреля 2023
Ответ дляPole
Так, то тільки Порох одноосібно здав Крим та був винен у всіх гріхах)) а Зе, як завжди, ні при чому.
Теж дивують ці подвійні стандарти
Helenka2011• 16 апреля 2023
Ответ дляnova_mama
Він таки приймає допомогу, але обсирає за кожної нагоди, аж труситься.