Заместитель Анонима• 15 апреля 2023
Будете в другому турі голосувати за В. Зеленського
Я думаю так
Результат:
вже голосів:
1344 (62.14%)
Ні
819 (37.86%)
Так
Angelika93• 16 апреля 2023
Ответ дляНочное-лето
Скажіть чесно . Ви хочете жити в Росії? Тільки чесно
Скажите честно, сколько вам платят за агитацию? Зеля ж сказал, что на второй срок не пойдёт. Или он,как путлер, сначала обещал не идти, а теперь сидит больше 20 лет и не скинешь.
Ответ дляMiere
Я питання задала, а не знецінювала.
Щодо здачі/ нездачі- є у мене сумніви, що то було його патріотичше рішення. Скоріш, шкурне.
,,ви серйозно думаєте,, це й є знецінення. Але тим самим ви показали свою несерйозність, необізнанність, наївність, про ще вам відповіла в коментарі-
През не повинен бути профі у військовій справі
Renesmeе 16• 16 апреля 2023
Реверанс кому кому а вам взагалі як прихильниці Порошенка має бути соромно навіть згадувати ім’я Моджахеда.
Peko_Sveta• 16 апреля 2023
Ответ дляVika-N
Ну кто вам такое сказал? Мой товарищ атошник, служил с 17 года, рассказывал, как финансирование подняли - питание, амуницию - все было на уровне. А с 20 года лавочка закрылась и пошли обрезать. Военный завод в моем городе тоже работал в эти годы и заказов было много, а сейчас пару лет уже простаивает.
У меня их очень много, знакомых ребят. Поверьте дополнительной котлетой и запасной каской к зашите своей страны готовится очень сложно .
Ответ дляsilma
У меня к Порошенко неоднозначное отношение. Я голосовала за него, лишь бы не Зе. Я уважаю его заслуги для нашей страны с одной стороны, но с другой стороны, мой отец занимал не последнюю должность в одном из предприятий, входящих в Укроборонпром, в т.ч занимался с 2014 года разработкой и промышленной эксплуатацией беспилотника Spectator. Им очень сильно мешали в этих разработках, не лично Порох естественно, но люди, которые работали на рашку в военной промышленности Украины, и вот главная ошибка Пороха, что он ничего не делал с этими людьми, поэтому сейчас мы имеем то, что имеем.
Я зрозуміла, що у його команді були проросійські пацюки, лише під час виборів 2019 року.
Коли побачила, що фактично він не має піар-компанії.
Renesmeе 16• 16 апреля 2023
Ответ дляЛеска
Пошукайте. Не зочу о 00,30 уии займатися
Я вже загуглила не знайшла, тому і попросила вас як людину яка написала та обізнана про те що військовим не можна балотуватися
Mira29-c3c3• 16 апреля 2023
Ответ дляЛеска
Докази гарантій безпеки будуть?
Еслі би да каби во рту рослі гріби....але факт лишається фактом.
Чи не факт.
А скільки хлопців не втекли,і стали на захист своїх міст,сіл? Бо ми ж шукали мір у очах пу.
Так що нічого героїчного у невтік немає.
Ответ дляRenesmeе 16
Зеленський не жалує Залужного? саме тому особисто втрутився в конфлікт між міністерствами в 2021 році, зняв попередника і призначив його, щоб не жалувати?
А подейкують, що його Штати змусили призначити Залужного.
І я особисто таку б версію не відкидала...
Ответ дляElizaP
Порошенко который жму руку?
Котлы?
Военные в тюрьмах?
Войну назвать АТО?
Торговля с ЛНДР?
Медведчук-ТВ на всех экранах страны?
Коррупция всюду?
И список бесконечный в чем виноват этот человек!
Котлы?
Военные в тюрьмах?
Войну назвать АТО?
Торговля с ЛНДР?
Медведчук-ТВ на всех экранах страны?
Коррупция всюду?
Серед політиків немає невинних сонечок.
Кожен з них прийшов у політику, маючи власні інтереси.
Кожен хитрував, домовлявся і т.д.
Кожен - від співробітника райради до президента.
Ще коли моя мама навчалася у школі (60-ті роки), на питання ’ким хочеш бути’ її однокласниця сказала: ’Прибиральницею у райвиконкомі, як мама, бо нам дають пайки’.
Тому треба дивитися як на те, що політик тягне собі, так і на те, що він робить для району, міста, країни.
Кожен хитрував, домовлявся і т.д.
Ответ дляMiere
Я конечно все понимаю. В интернете можно всякую херню придумывать и транслировать в народ. Но вот просто интересно. Кто это так ’подейкувать’ вам может? Свои люди есть в Вашингтоне?)))
Renesmeе 16• 16 апреля 2023
Ответ дляMiere
У попередника Залужного був конфлікт із міністром оборони та командувачем ПВО тому офіс Президента вмішався у це все особисто і призначили Залужного
Клементина• 16 апреля 2023
’Нам казали Зеленский прийде буде долар по 45, буде війна’ - таки йому це казали
Ответ дляAnitia
А ви за що «виплясуєте»?
Чому ви вважаєте що якщо ви маєте якусь думку, то всі інщі на неї права не мають і обов’язково повинні щось за сказане отримати?
Інші такі ж люди, як і ви.
Заділо за живе?
Розумію, буває) та цукерки також може добрі, не переймайтесь так)
Love_Love_Love_• 16 апреля 2023
Немає про що говорити.
Не хочу навіть звуку кривого про нього писати, але дай Бог закінчити війну і кожному відповісти за його дії під час неї, відповісти сповна, а тоді вже будемо голосувати
Роза-ветров• 16 апреля 2023
Ответ дляMilka8181
почему политическая тема под анонимом?
Это проплачено, Вы как маленькая. В тюрягу бы этого еврея посадить потом казнить
Ответ дляЛеска
Та то лайт форма, не будьте так чутливі. Бо ваш коментар теж містить оціночні суждення - поспішні і некомпетентні.
А по суті:
Щодо профі - маю стійке переконання, що наша країна встояла всупереч президенту. А не завдяки йому.
І профі він воєнний, чи ні - по цимбалах, якщо президент це зе.
А по суті:
Роза-ветров• 16 апреля 2023
Ответ дляAnitia
А ви за що «виплясуєте»?
Інші такі ж люди, як і ви.
Ава шикарная АХАХ