Заместитель Анонима• 15 апреля 2023

Будете в другому турі голосувати за В. Зеленського

Я думаю так
Результат:
вже голосів: 2163
1344 (62.14%) Ні
819 (37.86%) Так
Gely2013• 17 апреля 2023
Ответ дляmarata
https://youtu.be/RcGBuaPDjOI
Женщина повела себя не професионально. Вопросов не было. Сложилось впечатления, что ей главное было мделать вброс и все.
Cherry12358• 17 апреля 2023
Якщо війну виграємо - можливо
Gely2013• 17 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
Почали за здравіє, кончили за упокой. Все як завжди, почали з критики Зеленського, зе-фанати накидали гімна на вентилятор, і знову Порошенко.........
Пети фанатики в ответ накидали своего дермеца . Все как всегда
Mrs.Ochmonek• 17 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
А де можна про це почитать? Дайте посилання, будь ласка.
То для вас це новина??
Почитайте ще й звернення кількох сот науковців, голів кафедр вишів з проханнями залишити вивчення історії України, яку за Вакарчука, а потім за Табачника і так нещадно скорочували.
Це все офіційна не секретна інформація, можете погуглити, або зараз вам знайду
Gely2013• 17 апреля 2023
Ответ дляKriskaA
Пішла я спати....нецікаво з упоротими зєльцами ’дискутувати’ - вони ж брешуть у вічі.
Это называется отзеркаливание. Вы видите в других себя.
Еленнн• 17 апреля 2023
Ответ дляKriskaA
Дододо :)) і головне ж: не відмінив вивчення укр мови у вишах, як це зробила клята порошенка !
p.s. какая разніца как назіваєца уліца, єслі на нєй єсть асфальт....какая разніца на каком ізігє гаваріть....(с)
о,асфальт!!! цікаво у нас будувалися дороги перед війною..
Gely2013• 17 апреля 2023
Ответ дляОксана-004e
И заметьте, тема нормально начинается до тех пор, пока не наберут зафаны на зарплате и не начнут улюлюкать - а вот пврашенкА!!!
И тема быстро разворачивается в обсирание пороха, хотя он уже 4 года как не президент, про бусинку зе уже все забыли
Сценарий всегда один
То есть судя по вашим словам то в теме пишут сторонники пети на зарплате
PO_LANA• 17 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це вам так розказали про розслаблення і дороги. А підготовка йшла. Не достатня - так. З купою зрадників на всіх рівнях - без сумніву.
А у ворога не просто бюджет і озброєння більший, а такий що і десятиліття без латання доріг нічого б не вирішили. Тому правильне рішення - вимагати зброю у тих, хто нас роззброїв і обіцяв безпеку. І просити у всього світу.
розкажіть, будь ласка розкажіть про ту підготовку яка йшла?? де вона ходила, чому так і не дійшла ?? я так часто бачу тут про цю нодойдену недостатню, але йдущу підготовку... що саме було підготовлено?
Тамара0104• 17 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Богуслаєва - хто наприклад?
По кожному конкретно є відповідь - хто. Сподіваюсь, що буде, точніше.
Сподівайтесь)))) по Г+Г такого не розкажуть))))
MarryV• 17 апреля 2023
Ответ дляGely2013
Было по- домашнему, пока не пришли.
Mrs.Ochmonek• 17 апреля 2023
Ответ дляPO_LANA
Як мінімум, що із зв´язком ми були в перші тижні - це не само собою і не випадковість , а підготовка. А так - спілкуйтесь з військовими, прикордонниками, ТРО..
Ну, і прослідкуйте за роботою дипломатів з 2021-го
Mrs.Ochmonek• 17 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
Не дивлюсь і вам не раджу
MarryV• 17 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це британські кібер- фахівці нам допомагали. Тобто вони вже були інтегровані заздалегідь.
Mrs.Ochmonek• 17 апреля 2023
Ответ дляMarryV
І це важливий момент підготовки
Тамара0104• 17 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
То для вас це новина??
Ви про це? То, здається, все вирішилось, лодку не розхитали))

Йдеться про предмети, що формують компетентності з історії та культури України, філософії, української мови, зазначається в листі МОН від 11 березня цього року.

Загальний обсяг для вивчення цих дисциплін - не менше 12 кредитів ЄКТС, якщо відповідні дисципліни не є профільними.

Вищі навчальні заклади мають право самостійно визначати форми і методи викладання цих предметів.

На вибір студентів може бути запропонований широкий перелік гуманітарних дисциплін. При цьому студенти повинні набрати мінімум 12 кредитів ЄКТС із цьому циклу.

Університети також мають створити умови для вивчення англійської мови, як мови міжнародного академічного спілкування, задля досягнення випускниками ВНЗ рівня В2 відповідно до загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти.

Як відомо, раніше виникла дискусія стосовно необов’язкового вивчення предметів так званого гуманітарного блоку у вузах. Згідно з чинним законом ’Про вищу освіту’, Міносвіти не може визначати перелік обов’язкових для вивчення предметів – ці повноваження отримують вищі навчальні заклади.

Громадськість обурилась таким нововведенням.
Mrs.Ochmonek• 17 апреля 2023
Ответ дляKriskaA
Думали ? Чим ??
Так що там з відміною клятою Порошенкой вивчення історії Україні в 2015 році ? може й документик з його підписом покажете ?
Квіт - це не людина Порошенка? Не його відданий міністр і шанувальник?))
Ви можете сміятись скільки завгодно, але факт в тому, що ви не можете критикувати Порошенка навіть за очевидні антиукраїнські дії.
І це ознака сектанта.
PO_LANA• 17 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
та ні, мені конкретні факти дайте, я там не знаходжу.. наявність зв´язку- це підготовка? ви бля*ь серйозно?? тут одна пані війну зупиняла прибиранням підвалів, то не ви були?
Mrs.Ochmonek• 17 апреля 2023
Ответ дляKriskaA
Mrs.Ochmonek, покайтеся в брехні :)
Досить уже ваших проекцій) хоча це так схоже на вашого ідола
Тамара0104• 17 апреля 2023
Ответ дляЕленнн
Я читала статтю про Велике будівництво, там ще мапу доріг на напрями рос.вторгнення накладали. Дуже цікаво, я вам скажу, особливо про трасу до Чорнобиля. Відремонтували і, навіщось, розширили.......
PO_LANA• 17 апреля 2023
Ответ дляMarryV
в чому вам кібер-фахівці допомагали? заздалегідь..
Mrs.Ochmonek• 17 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
А я тільки зайшла, але теж вже нецікаво. Заборонити укр мову у ВУЗах, це ж треба таке придумати
Читайте уважно. Відмінити вивчення української мови і історії України в вишах - ось що було вирішено. Те, що ви цього не знали - не дивно. Більшість порохоботів стали такими році в 2017 , тому події 2014-15 для них не існують. Може ви просто пропустили, тоді читайте:

https://tyzhden.ua/zvernennia-naukovtsiv-do-vlady/
Тамара0104• 17 апреля 2023
Ответ дляЕленнн
Там ще немає траси з Харкова в сторону Охтирки, їздили восени 2021 року, бачила які насипи там робили. Нічого не нагадує?
Тамара0104• 17 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Особливо за послом в Болгарію. І в Китай. А, його ж досі немає...
Тамара0104• 17 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не дивлюсь і вам не раджу
Не радьте, хто ж таке гімном дивиться
Тамара0104• 17 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
І це ознака сектанта.
Шо там по Баканову?
Тамара0104• 17 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek

Та чому ж, питання вирішили, чи не так? Вище вже писала.
Mrs.Ochmonek• 17 апреля 2023
Ответ дляТамара0104

Це гарна відписка, а суть в тому що з більшості вузів зникли ці предмети як необов´язкові! і здогадайтесь на яких територіях України виші приймали рішення про непотрібність вивчення історії і української мови.
Але для вас Божа роса - міністерство освіти тут же ні при чому
Mrs.Ochmonek• 17 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
Ні. Поговорили, Кириленко пообіцяв не забирати , але Квіт зробив як запланували. По факту - забрали два ключових предмета для формування національно-орієнтованого громадянина. І це був тільки перший етап негативних змін в освіті.
Mrs.Ochmonek• 17 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
Читайте продовження:
https://tyzhden.ua/funktsionery-mon-poobitsialy-al...

І питання до вас особисте: ви в 2015 вже цікавились політикою, законами?
Тамара0104• 17 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так що там по Баканову? Чи відміна наказу Квітом для вас рівноцінно призначенню зрадників, через яких померли сотні тисяч українців, а окуповані території збільшились в рази? Тема була про президента Зеленського і його можливий другий термін. Плюси і мінуси його правління. А ви скотились до 2015 року, що ще нариєте? Давайте краще про сьогодення.