Заместитель Анонима• 15 апреля 2023
Будете в другому турі голосувати за В. Зеленського
Я думаю так
Результат:
вже голосів:
1344 (62.14%)
Ні
819 (37.86%)
Так
Ответ дляHelenka2011
Ось перше, що пригадала: сумнозвісний законопроект №5655.
Із набраних 228 голосів ’за’, 176 належать слугам народу, ще 20 - перефарбованим зажопникам (’платформа за життя та мир’, ’Відновлення України’) і група Коломойші ’За майбутнє’ 11. ’Європейська солідарність’ - жодного голосу ’за’.
Це якась система, чи перше, що ви змогли знайти і що саме вас дуже збентежило, які для вас особисто цей закон матиме наслідки?
Mrs.Ochmonek• 16 апреля 2023
Ответ дляHelenka2011
От тільки зрештою Гетьманщина була розчленована між сусідами.
І що ви цим хочете сказати?
Те, що Катерина друга знищила Гетьманщину, якось змінює той факт, що 100 років влади гетьманів - це було найкраще в історії України?
Звідки ця думка, що люди, які віддають життя на фронті не повинні стати владою в Україні?
А уже за часів рос.імперії - в селах, де влада зберігалась за козькими військовими частинами не було кріпацтва.
Ответ дляKriskaA
А....ясно :) деякі зесектанти й досі настільки зашиблені петром (чомусь ??) як кацапи Бандерою :)))
Мені також с вами ясно. Що не терпимі до думки іншої людини, якщо вона критикує Петра. Який не мусить подобатися особисто мені чи ще комусь.Починаєте писати штампи, образи, бо це ваш єдиний аргумент, коли хочеться щось сказати.
Mrs.Ochmonek• 16 апреля 2023
Ответ дляHelenka2011
Та ну? Чомусь зажопники ’в єдіном паривє’ зі слугами голосуюють.
А чому слуги з порошенківцями за продаж землі проголосували? І ті, і ті здали національні інтереси в тому голосуванні
Ответ дляMrs.Ochmonek
А яке слово з моєї лексики вам не сподобалося?
Придурюватись - вдавати - це звичайні українські слова.
А от ваше ’просрати’ - дуже не культурне
Мені тон не сподобався.
Щодо слова - воно яскраво описує те, що зробив зе. Метафора, перебільшення - прийом такий, щнаєте? Сприяє більш влучному донесенню думки.
Mrs.Ochmonek• 16 апреля 2023
Ответ дляTakamaka
Роздивилася той витвір у капличці. Цікаво, а що в ньому вказує на те, що це ікона?
Капличка приватна, це ключове, намалювали то й намалювали (за замовленням чи політ фантазії художника - ми з вами не знаємо).
Зрештою, я оцінюю його як політика, а не приватну особу. Так само і Зеленського.
Характеристики як приватної особи дуже впливають на дії як політика.
Вам нормально коли в капличці зображають ’святе сімейство’ , а я вважаю це дикістю і серйозним розладом у того, хто хоче бачити себе на стінах церкви. Із тої ж серії - портрет Паши мерседеса в Лаврі, в Соборі.
Не буде справді віруюча людина такого робити. А Петро ще й на диякона висвячувався в МП .
Цинізм на цинізмі, і ним поганяє.
Nata.t.1970• 16 апреля 2023
Ответ дляMarryV
Удалено администрацией...
Сдав Бахмут?
Бахмут-это Украина
Жінка закордон скупилася на мільярди-Вы присутствовали при этом?
Домовлятися про мир НЕ нужно!
Чем он ображає европейців?
Бахмут-это Украина
Домовлятися про мир НЕ нужно!
Чем он ображає европейців?
Mrs.Ochmonek• 16 апреля 2023
Ответ дляTakamaka
И это все он заявил в интервью или где-либо еще, написал в своих аккаунтах в соцсетях и т.д.? Интересно, где и когда он озвучил приведенный вами перечень…я не встречала нигде, но не слежу особо, может, что-то пропустила.
А коли порошенко особисто прямо висловлюється? Є список найнятих людей, які це роблять за нього - в фб , в основному.
Mrs.Ochmonek• 16 апреля 2023
Ответ дляMiere
Мені тон не сподобався.
Як по суті нема що відповісти, то можна хіба до тону додовбуватись
Тамара0104• 16 апреля 2023
Почали за здравіє, кончили за упокой. Все як завжди, почали з критики Зеленського, зе-фанати накидали гімна на вентилятор, і знову Порошенко.........

Mrs.Ochmonek• 16 апреля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Сдав Бахмут?
Бахмут-это Украина
Домовлятися про мир НЕ нужно!
Чем он ображає европейців?
Бахмут-это Украина
Домовлятися про мир НЕ нужно!
Чем он ображає европейців?
Це людина перечислила тези, які ллються з порошенківських джерел на адресу президента
Ответ дляMarryV
Чому не терпима ?? я десь писала, що не можете критикувати Петра ?? Сама вигадала - сама повірила :) Доречі, це типова риса сектантства. Так де я писала, що не можна критикувати Петра ? Цитату наведіть, або вибачтесь за брехню.
Mrs.Ochmonek• 16 апреля 2023
Ответ дляТамара0104

Ви прослідкуйте хто почав з лайна
Ответ дляMrs.Ochmonek
бгггг :))) Земля не продавалася тільки в абсолютно упоротих країнах - таких як Півн. Корея ну і....Україна :))
Слава Богу ми стали трішки ближче до цивілізації.
Тамара0104• 16 апреля 2023
Ответ дляKriskaA
У них немає іншиї аргументів. Якби не було Порошенка - вони б його створили :)
Так а за Баканова щось писали? Чи не розкачуйте лодку, не на часі?
Mrs.Ochmonek• 16 апреля 2023
Ответ дляKriskaA
А можете просто взяти і покритикувати ’сивочолого’?
Ви ж не сектант, правда?
Покритикувати, наприклад, з приводу лояльності до МП.
З приводу підірваних складів зі зброєю.
З приводу колони Слов´янська, які наші військові хотіли і могли тоді зупинити?
З приводу відміни української мови і історії України в вишах в 2015.
Список довгий, хоч щось!
Не обтікаємо ’всі не ідеальні’, як роблять сектанти, а конкретно написати від себе.
Ви ж не сектант, правда?
З приводу підірваних складів зі зброєю.
Список довгий, хоч щось!
Nata.t.1970• 16 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Поняла, спасибо
Сорри
Ответ дляTakamaka
Все это пишется в интернете и в частности здесь регулярно. Вскрывались ботофермы летом, которые якобы не хотели называть. Обычно люди еще и ведут себя агрессивно, защищая честь Пети.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви ж не сектант, правда?
З приводу підірваних складів зі зброєю.
Список довгий, хоч щось!
Ви ж не сектант, правда?
З приводу підірваних складів зі зброєю.
Список довгий, хоч щось!
Бггг :)) а нафіга мені його ЗАРАЗ критикувати ?? Я його критикувала коли він був Президентом.
А зараз я Зєльца рву як тузік грєлку. Чи у вас, зесектантів, все ще Порох - Президент ??
Mrs.Ochmonek• 16 апреля 2023
Ответ дляKriskaA
А в Польщі як з цим? Скільки років ’перехідного періоду’ у них, і чому так швидесенько у нас?
До речі, це ви зараз похвалили слуг)))
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви ж не сектант, правда?
З приводу підірваних складів зі зброєю.
Список довгий, хоч щось!
Ви ж не сектант, правда?
З приводу підірваних складів зі зброєю.
Список довгий, хоч щось!
====================
Шошо? занесло троху ? :)) Забрехалися чуток ?
Буває...Випийте водички.
====================
Буває...Випийте водички.
Тамара0104• 16 апреля 2023
Ответ дляKriskaA
То взагалі трешатіна....Зєлька так надривався за баканафа, так надривався....А вонюшка здав Південь як склянку води випив....Доречі, а де вонюшка ??
Так - тайна покрита мраком. Знову почнуть Порошенка садить, або Кривоноса, або Марченка. А за Баканова - тиша, може розсосеться?))))
Ответ дляMrs.Ochmonek
До речі, це ви зараз похвалили слуг)))
І ? пофігу кого я там похвалила - я не настільки упорота, щоб слідкувати за цим.
Не знаю, що там в ПОльщі - я там не жила.
Поки в Україні мене все влаштовує.