Элька-Карамелька• 16 апреля 2023
Леся Нікітюк вагітна чи то плаття просто таке?
Леся у Ізраїлі. Правда, не зрозуміло, відколи запис...
Зараз на каналі К1 або онлайн
ГоловнаЯ• 16 апреля 2023
Зараз вона точно не в Ізраїлі ,бачила її 5 годин тому.Лягайте спати і не заглядайте іншим під плаття
Бачу_майбутнє• 16 апреля 2023
О, Вас в полночь интересует Леся Никитюк, это что заняться нечем 🤔
Знаю бакси• 16 апреля 2023
Это старые выпуски. Еще до 2022 года. И от кого? Думаю, если бы была в отношениях с кем-то, то скрыть было бы практически не реально.
Элька-Карамелька
• 16 апреля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Це щось дуже старе, бо вона тут без улучшайзінгу (губи і т.д).
Я не слідкую за покращайзингами і не дуже на цьому розуміюся... Просто платтячко таке, що надихає на підозри )))
Элька-Карамелька
• 16 апреля 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Я вас чимось образила? Щось за шкіру попало, що вас так поплющило?
Элька-Карамелька
• 16 апреля 2023
Ответ дляМалинка
Неужели есть люди, кому это реально интересно?
Ну чому б ні ))) Вона просто завжди кумеднічає, типу ’дівчина у пошуку’... Але якщо вагітність, то, виходить, половинка знайшлась і той пошук нареченого - то просто прикольчик...
Элька-Карамелька
• 16 апреля 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Дякую ))) Я просто не надто слідкую і цікавлюсь... Та й телек дуже рідко дивлюся )))
Элька-Карамелька
• 16 апреля 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Мене вона не хвилює ні опівночі, ні вдень. Просто стало цікаво, чому така... не дуже вдала модель, якщо не вагітна...
Гуру троллинга• 16 апреля 2023
Ответ дляМалинка
💯
Вообще пох
Элька-Карамелька
• 16 апреля 2023
Ответ дляГуру троллинга
💯
Вообще пох
Ви мені нагадуєте оте ’Я бігла за вами ці сім кілометрів, ледве наздогнала, щоб сказати вам, як ви мені байдужі’...
Пік Антна• 16 апреля 2023
Ответ дляМалинка
ну да, ви наприклад. сюди ж зайшли, то до чого це ліцемірство?