Перша на селі• 16 апреля 2023
Який вітамін д кращу купити
Лікар направив здати аналіз на вітамін д. Прийшов аналіз показник 17,8 нг/мл
Призначив лікар 2000. Не знаю який саме краще, яку фірму купити
Міряно-переміряно• 16 апреля 2023
Берите THORNE в каплях, принимать с чайной ложкой оливкового или другого масла. Я пью с льняным.
Альфред Шнитке• 16 апреля 2023
Любой аптечный витамин д3. Я сейчас пью NAU 5000. До этого был и Декристол и Оледетрим. Тоже был по анализам 11, сейчас 82)))
Забагаловка• 16 апреля 2023
Ответ дляNadine23
Беріть будь-який,вони однакові. Я б рекомендувала таблетки,а не краплі. Я пила Олідетрим.
А чем капли плохи ?
Всюди влазю• 16 апреля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Відеїн. Це, саме, лікарський препарат, а не бад.
Я в аптеці брала той, що називають бадом і підняв показник на ура, а ціна в три рази менша від інших.
ЗновЗдоров• 16 апреля 2023
Ответ дляNadine23
Та нічим, просто таблетки зручніше як на мене. Якщо вибирати краплі,то на масляній основі, бо на водній вітамін Д не розчиняється.
В такому випадку краще не таблетки, а капсули на масляній основі
ЗновЗдоров• 16 апреля 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
В мене був 14, дефіцит. П‘ю ось такий 2000. Гарно піднявся
такий зараз -50%, спочатку 1-2 місяці можна по дві приймати
тянитолкайка• 16 апреля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
а какой сдать аннализ на витамин Д? как называетя анализ?
ЗновЗдоров• 16 апреля 2023
Ответ дляКто крайний?
Люблю Нау Фудз, на розетке сейчас скидка на него
Мощная скидка🤣, второе фото с айхерб
Альфред Шнитке• 16 апреля 2023
Ответ длятянитолкайка
Так и называется, анализ на витамин д. В Диле платила в районе 400грн