короткопамятна• 16 апреля 2023

Катерина Баттерфляй - секрет її успіху

Хто знає Катерину Баттерфляй? Блогер, дружина священника, з початком війни поїхали в Грецію, має 5 дітей. Зараз вагітна 6 дитиною. Секрет її ресурсу? Як встигає все маючи 5 дітей? Веде круч сесії, знає Біблію, встигає розвиватися, доглядати за дітьми, готувати, прибирати. І все сама.
Хочу на Балі• 16 апреля 2023
Из моих наблюдений, в религиозных семьях дисциплина железная и по дому пашут все.
Тюрюнь_Тюнь• 16 апреля 2023
Ответ длякороткопамятна
Це на українській- грецька
А ’грецка’ - это на каком?

Автор, книжку лучше почитайте какую-то. Вам полезнее, чем блогеров смотреть.
автор короткопамятна • 16 апреля 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А ’грецка’ - это на каком?

Побежала за учебником уже.
Кружите меня,кружите• 16 апреля 2023
Ответ длякороткопамятна
Так попробуйте сами втюхать . Она умеет говорить часами, умеет преподнести информацию, люди на нее идут. Не всем это дано. Но она раскрутилась.
Я тоже не верю,что всё сама,есть рабочие,нанимает кого то для уборки,вызывает службу для уборки.
Если часами разговаривает как Вы пишите,то когда она всё успевает делать?)
Ксерокопия ночи• 16 апреля 2023
Ответ длякороткопамятна
Наверное в Греции нашли лучшую жизнь. И муж больше зарабатывать стал. Реально много могут себе позволить.
Вони і в Україні багато дозволяли собі
автор короткопамятна • 17 апреля 2023
Багато вони в Україні не дозволяли. Середній рівень. Катя лізла зі шкіри вон, щоб випустити відео на ютуб каналі. І все про розвиток дітей, готовку чи уборку. А в Греції ти ба розквітла жінка. Вже про уборку та готовку 0 відео. Зараз знімає про щастя, про новий план для українок ( розказує як треба жити в Україні, сама знаходячись поза межами).