Порадьте стільчик дитячий на колесиках, щоб легко складався і легко дитину пристібати ремінями безпеки. Годувати в ньому не збираюся, для годування у мене ікеївський. Треба щось щоб возити за собою дитину по квартирі, на кухню, на балкон. Ікеївський легенький, носити то можна, але там незручні паски безпеки. І якісь ненадійні.
Подобається пег перего сієста, але ціна....може є щось схоже але дешнвше
Дякую
сладкий_ноябрь• 16 апреля 2023
Ответ дляLyudaT
Коляска - это стульчик на колесах)))
Тсссс не подсказывайте
Ответ дляkris.h
Chicco Polly. Використовувала з 3х місяців до 4 х років. Все влаштовувало. На колесах.
Досить міцний підходить для підрошої дитини.
Не представляю, как возить такие стульчики по квартире
они довольно громоздкие, его еще попробуй в двери просунь, тем более на балкон автору.
Автор, мне кажется, что смысла в покупке спец. средства, в котором вы будете возить ребенка по квартире, нет. Ребенок растет, он будет хотеть ползать, ходить, вряд ли он будет сидеть в стульчике, когда вы его возите по квартире. Речь ведь о ребенке 6+ месяцев, насколько я понимаю.
Ответ дляLyudaT
У нас был Чикко Полли Меджик. В балконную дверь точно не прошел бы. Да и вообще он не предназначен для того, чтобы в нем ребенка возить.
Балкона в мене немає. Приватний будинок.Якщо треба, то він складний і можна перенести. По кімнатах легко возиться. Зрозуміло , що основна його функція - годування , але переміщається він легко.
Він досить габаритний , тому він і стійкий.