Шкала Радощів• 10 февраля в 13:45
Познайомилась з чоловіком. Захід України. Традиції
Прихильник ідей націоналізму. Дуже патріотичний. Якби 8 березня свята не існує для нього взагалі. Ще новий рік - лише формально, в них Різдво. Більше свято. Тільки ось не знаю щодо 14 лютого - чи є традиція святкувань в традиційних галицьких родинах?
Красота неземная• 11 февраля в 11:44
Ответ дляЯ такая наивная
Нет.
Вы за границей вообще были?
Разумеется. А вы?)))
Я такая наивная• 11 февраля в 12:28
Ответ дляСтрахованная
У вас мужчина жадный, и совсем некуда пойти в выходной день?
Моему мужчине не надо 8 марта что бы мне цветы дарить.
Я такая наивная• 11 февраля в 12:29
Ответ дляСтрахованная
Ох уж мне эти нью европейки. Заграничне і гімно величне. Чем вам не угодили выходные и подарки, тем, что у вас их нет? ))
Достали уже этим плебейским раболепием перед заграницами.
Подотрите слюни.Не нра Вам Европа глядите на Рашу.И на ее праздники
Празднуйте с ними.
БЦАшка• 11 февраля в 17:19
Ответ дляПушАпница
А ви з окопів пишете ?
банальна фраза останні роки, які до цієї ситуації не має ніякого відношення. Патріотизм на даний момент, зокрема для жінок - це жити, працювати, волонтерити, донатити, а не виставляти фото у фб з дописом - Слава Україні, сумуємо за домівкою і т.д