Тирамісу на терасі• 16 апреля 2023
Ніби нормальна, але й не дуже((
Одружені з чоловіком багато років- він чудовий сім´янин, турботливий батько, хороший чоловік, але з низьким лібідо. Він займається йогою, медитаціями - духовним розвитком вцілому і до сексу йому практично нема ніякого діла. Раніше 2-3 рази на місяць і ок- а я вже й звикла- добре хоч так)))
В останнє у нас був секс десь більше місяця назад, а у мене овуляція супроводжуються дуже сильним бажанням, кажу давай! Пішла поки дитину заколисала, а він заснув. Дівчата( і хлопці, можливо) не можу передати словами як мене штопорнуло((що я якась не нормальна зі своїм цим бажанням і нікому воно не потрібно і краще б взагалі його не мати, ніж так страждати((( Одразу ж сказалось по жіночому від психологічного стресу(
Як на роздоріжжі: з однієї строни є розуміння, що це закладено в мені природою, а значить нормально, а з другої- не нормально хотіти чоловіка, якому секс пофік(((
Заспокоює лише те, що і для мене секс не на першому місці, а то мабудь вже думала про розвод.
Тільки прошу не пропонуйте методи пошуку коханців чи маструбацію, бо перше розіб´є сім´ю, а друге- психологічно нагадуватиме, що чоловік мене не хоче (((
Поділіться, будь-ласочка, своїми схожими історіями або порадьте, щоб Ви робили на моєму місці? Чи можливо якось поставити в блок таке бажання, щоб його позбутись? Чи це якийсь брєд?
Поговорить зі мною- дуже морально важко(((
А вот я вам сейчас расскажу• 16 апреля 2023
Ответ дляМастерЮля
Знаєте, я заміжня 12 років і мені також здається, що сім´я - це не про секс. Ми хочемо від ’шлюбу’ і батьківства, і дружби, і пристрасті. Це виглядає як утопія.
Думаю, мы хотим от брака того, чего нам не хватает в одиночестве, а это нереально. Или один невероятный случай на миллион. О котором пишут в книжках
Тирамісу на терасі
• 16 апреля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Автор, а як було раніше?
Наприклад, до одруження /народження дитини?
Тож це не за рік з ним таке стало?
Завжди так було, може на перших порах більше, але давно то було вже точно й не скажу.
Тирамісу на терасі
• 16 апреля 2023
Ответ дляА вот я вам сейчас расскажу
Нет, я вообще не замужем. Просто вас почитала и как-то взгрустнулось. И без мужа не то, и с мужем тоже не гарантия
Не засмучуйтесь, будь ласка! Це ж індивідуально.
Вам бажаю обов´язково зустріти чудового чоловіка, кохати і бути коханою!
Анонім-ка• 16 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Клас! А Ви знаєте,дійсно давненько не фліртувала...Я мабуть так як Ви і зовсім не зможу( маю купу недоліків з тілом і комплексую), але фотки повисилати еротичного характеру- це ідея супер!
От ДЯКУЮ Вам що зайшли! Хорошого Вам вечора
Дивіться, роботи різні у чоловіків, може Вашому й не треба. Бо своєму точно б не надіслала, там йому не до цього.
Тирамісу на терасі
• 16 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Женщина такая натура, только дай повод и сама придумает что есть и чего нет)) я зная прекрасно своего мужа и то включила фантазию 🤪
Все будет хорошо, не накручиваете 🌸
Дякую
Анонім-ка• 16 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Ви не одна така, мій чоловік теж медитує, спимо на різних ліжках, в різних кімнатах. Зустрічаємось для цього 2 рази на місяць. Але у нас різні графіки роботи, троє дітей і інші вагомі причини.
Тирамісу на терасі
• 16 апреля 2023
Ответ длямегамоСГ
Ну я просто по іншій стороні барикад, на боці вашого чоловіка. Теж можу заснути. І це ніяк не характеризує моє відношення до чоловіка, лиш моє лібідо.
Все так.
Леди_в_ночи• 16 апреля 2023
Жила з таким 2 роки. Секс раз в 4 місяці. Дах їхав конкретно, самооцінка впала нижче плінтуса. Поїхала у відрядження, там зрадила. Відчула себе бажаною - як заново родилась) Вийшла заміж за коханця, народили дитину, тепер все навпаки - в нього дуже високе лібідо, а я не хочу. Чекаємо закінчення ГВ.
Тирамісу на терасі
• 16 апреля 2023
Ответ дляАнонім-ка
Зустрічаєтесь за домовленністю?
І як Вам?
Тирамісу на терасі
• 16 апреля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ого, як буває)
Дякую за Ваш комент
Леди_в_ночи• 16 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Ого, як буває)
Дякую за Ваш комент
Звичайно, вам такого не раджу, за хорошого чоловіка варто боротись (мій колишній був гівнюк по всіх фронтах). Від себе скажу - секс-графік справді варто спробувати, нам допомагає. І (вище радили) хай вам помастурбує, а там, гляди, і сам збудиться.
Бажаю вам вирішення вашої проблеми.
Тирамісу на терасі
• 16 апреля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Бажаю вам вирішення вашої проблеми.
Дякую❤ І вам довгих і щасливих років подружнього життя!
Приємного вечора
Ответ дляТирамісу на терасі
Спасибо! И вам желаю обрести гармонию
Зараз на дієті• 16 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Господи, да вы учились вообще в школе в универе? Хоть где то? Вы должны знать что у всех людей либидо разное!!! Разные потребности!
А у вас все как под копирку. Так не бывает
Так надо искать подходящего партнёра ,чтобы не ныть потом ! Училась не переживайте ,сначала в колледже ,потом в университете .
Татьяна-cb91• 16 апреля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Вы как буд то не женщина, ей богу))
Заклинило вот сейчас и все, потом попустит.
Ну вот так получилось у автора. Все есть кроме достаточного количества секса. Ну бывает)
Аленький носочек• 16 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Дякую) спробуйте, гірше не буде)
неДоЖиру• 16 апреля 2023
Брак без секса это несправедливо по отношению к тому из партнёров, у кого нормальное либидо. И отсутствие секса это не только про женское здоровье, а и про нулевую самооценку, чувство ненужности и неадекватности. Ну вы уже и сами поняли.
Вы нормальная. Поговорите с мужем. Вам нужно подыскать какое-то решение.
Иначе я бы задумала побег. Жизнь одна, не стоит ее жить в страданиях.
Тирамісу на терасі
• 16 апреля 2023
Ответ длянеДоЖиру
Це точно! Дякую
Ну, от думаю сижу, які варінти і як це все буде)
Разгуляшка• 17 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Йому не наплювати. Він добрий, забезпечує сімю, з почуттям гумору- класний. Я з ним розмовляла про це, вибачається, каже, ну що я можу з собою зробити, як мені не хочеться. Я не звинувачую його - він такий, який є.
Автор, если мужу не хочется, а вам хочется, то он должен вас понимать и уметь доставлять Вам удовольствие не классическим способом. Вариантов масса, а то что же это такое получается, не порядок. Надо тогда спросить его, а что же ты мне посоветуешь делать, терпеть? или будешь не против, если кто -то другой поможет с этим. Вот просто интересно, что он на это ответит
Ворожу на каві• 17 апреля 2023
Спробуйте ще купити сатісфайер і включити собі для розігріву поруч з чоловіком , це дуже чоловіків збуджує, мій з самого глибокого сна підривається на цей чарівний звук дзигчання хоч не самий темпераментний сам по собі.Тобто не обговорити - от я хочу давай вже а ефект несподіванки , для розігріву вас обох, як варіант може спрацює і він підключиться.Ще є різні штучки типу метелика чи вакуумного пінгвіна але для варіанту для двох,на початок краще сатісфайер.Можливо не вистачає не розмов а гарячих ізюминок для розігріву.