Тирамісу на терасі• 16 апреля 2023

Ніби нормальна, але й не дуже((

Одружені з чоловіком багато років- він чудовий сім´янин, турботливий батько, хороший чоловік, але з низьким лібідо. Він займається йогою, медитаціями - духовним розвитком вцілому і до сексу йому практично нема ніякого діла. Раніше 2-3 рази на місяць і ок- а я вже й звикла- добре хоч так)))
В останнє у нас був секс десь більше місяця назад, а у мене овуляція супроводжуються дуже сильним бажанням, кажу давай! Пішла поки дитину заколисала, а він заснув. Дівчата( і хлопці, можливо) не можу передати словами як мене штопорнуло((що я якась не нормальна зі своїм цим бажанням і нікому воно не потрібно і краще б взагалі його не мати, ніж так страждати((( Одразу ж сказалось по жіночому від психологічного стресу(

Як на роздоріжжі: з однієї строни є розуміння, що це закладено в мені природою, а значить нормально, а з другої- не нормально хотіти чоловіка, якому секс пофік(((
Заспокоює лише те, що і для мене секс не на першому місці, а то мабудь вже думала про розвод.
Тільки прошу не пропонуйте методи пошуку коханців чи маструбацію, бо перше розіб´є сім´ю, а друге- психологічно нагадуватиме, що чоловік мене не хоче (((
Поділіться, будь-ласочка, своїми схожими історіями або порадьте, щоб Ви робили на моєму місці? Чи можливо якось поставити в блок таке бажання, щоб його позбутись? Чи це якийсь брєд?
Поговорить зі мною- дуже морально важко(((
Татьяна-cb91• 16 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Так, Ви праві , я це сприйняла дійсно чомусь занадто близько, прямо заштопорило мене на цьому. Стільки років...танцюю колом з вирішенням цього питання - певно таки прийшов час вирішити остаточно.
Дякую Вам за підтримку і розуміння, дуже приємно❤
Вы взрослые люди и ничего постыдного нет в том что у вас что то разное может быть. Найдете компромисс и это нормально. И вам хорошо и может он привыкнет 🤣🤣
Татьяна-cb91• 16 апреля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Автор ,ваш муж на стороне имеет секс ,поэтому вы ему не нужна ,терпите дальше
Не пишите бред
Зараз на дієті• 16 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Не пишите бред
В чем бред? Не трахать жену месяц? Что-то неладное .
А с любимой женщиной будет как кролик .
Татьяна-cb91• 16 апреля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
А с любимой женщиной будет как кролик .
Господи, да вы учились вообще в школе в универе? Хоть где то? Вы должны знать что у всех людей либидо разное!!! Разные потребности!
А у вас все как под копирку. Так не бывает
автор Тирамісу на терасі • 16 апреля 2023
Ответ дляНаверняка
Не знаю що порадити відносно впливу на чоловіка, але те що ви задумуєтесь про те що мастурбація не ок - з цим треба шось робить, бо це найпростіший і у вашому випадку найдоступніший шлях розрядки і хоч якогось піклування про себе. Дивно що ви ще й задумуєтесь що це може бути погано. Це форма любові до себе, навіть там де секс регулярний.
Відчуваю, що є сенс у Ваших словах, тому що можливо це така сама потреба як покормити своє тіло, помити, зручно і тепло одягнути і т.д. Певний вид турботи і догляду за тілом і його станом здоров´я. Дякую, подумаю над цим)
Ms. Сама прямота• 16 апреля 2023
Автор, а як було раніше?
Наприклад, до одруження /народження дитини?
Тож це не за рік з ним таке стало?
Ответ дляЗабрызжу ядом
Автор, Вы не ответили на вопрос про саморазвитие. Что развили в себе?
Відповіла, комент #37
к.Буланова• 16 апреля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
О боги,и что вы будете делать если гормоны в норме?,продолжать мучить мужчину с невысоким либидо что это не нормально
Невысокое либидо у мужчин это низкий уровень тестостерона, а не норма. В норме как раз мужчина постоянно сексуально активен.
Есть много заболеваний , синдромов которые влияют на либидо у мужчин , они бывают врождённые и приобретенные. Среди них и опухоли, не злокачественные. Зачем сидеть на одном месте ровно если знаешь что возможно этой проблеме есть оправдание и оно решается медикаментозным путем?
Ответ дляТреба ось так
А вам точно саме сексу хочеться? Можливо мало чоловічої уваги, хочеться тепла і ласки, а він медитує?
Дякую, гарне запитання. Так, саме сексу, бо відчуваю сильне бажання, може аж живіт знизу поболювати
Стосовно уваги - був перід коли мене ковбасило, бо здавалось, що він і в цьому плані деревяний, але згодом проробивши ряд гештальтів зрозуміла, що у мене просто була дуууже занижена самооцінка, а він щоб не робив і не говорив- я цього просто не сприймала за увагу.
Ответ дляОле Лукойе
Ну попробуйте для початку так.
А які варіанти?
Або розлучення, бо це не діло жити і думать шо ти якась не така, не бажана, не сексуальна. Такі думки навіює вам саме ваш чоловік.
Варіантів дійсно обмаль.
Так, треба спробувати заспокоїтись спочатку, якось перестроїтись з цієї ситуації на щось приємне, а потім можна вже й домовлятись про щось.
Ну, так, не те щоб він їх мені навіює, але скажімо так нічого особливого не робить щоб допомогти мені їх розвіяти... це нажаль правда(((
Ответ дляА вот я вам сейчас расскажу
Наверное семья это не про секс
Це чому Ви так? ))У Вас теж як у мене?
Ответ дляКондуктор автобуса
У меня не гиперлибидо и то как-то...Ну я бы наверное тоже обижалась, как из под палки, одолжение выходит(. Все же хочется чтобы тебя хотели и желательно немного больше чем ты))
О , це точно Ви сказали!!!)) Хотілось би навпаки) От із-за цього мене ковбасить- це моє бажання призводить до психоемоціонального перенапруження як наслідок дало по жіночому... і сижу думаю, на поркуа воно мені треба це лібідо
А вот я вам сейчас расскажу• 16 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Це чому Ви так? ))У Вас теж як у мене?
Нет, я вообще не замужем. Просто вас почитала и как-то взгрустнулось. И без мужа не то, и с мужем тоже не гарантия
Доктор Варвар• 16 апреля 2023
А вам точно саме сексу треба? Фрикцій? Може вам просто хочеться пообніматися і щоб пощипали за попу?
Якщо не вситачає оргазмів - то мастурбація це те що треба. А от якщо уваги и поцілуйчиків - поговоріть з чоловіком, може на таке він здатен частіше ніж секс.
Ответ дляТатьяна-cb91
Ну вот смотрите моя ситуация была)
Муж работал сутками, сил и желания вообще никак. Спал по пару часов в сутки. Нужно было закончить там важное дело. А я ему и говорю-дорогой, я голодная и злая. Он нашел выход-любил меня перед работой, утром. Потому что понимал что мне это нужно, а вечерами и днем его просто физически нет дома.
Клас, молодці- знайшли швиденько вихід!
Бажаю щиро Вам довгих і щасливих років життя. Радію за вас)
В мене теж все вирішиться, просто треба зрозуміти для чого нам з ним ця ситуація. І чому саме зараз мене так заклинило на ній, адже так було завжди- нічого нового.
МастерЮля• 16 апреля 2023
Ответ дляА вот я вам сейчас расскажу
Знаєте, я заміжня 12 років і мені також здається, що сім´я - це не про секс. Ми хочемо від ’шлюбу’ і батьківства, і дружби, і пристрасті. Це виглядає як утопія.
Ответ дляэнциклопУдия
Классный муж , мне бы такого .
Ненавижу секс , мне 28.
А мужу хоть каждый день .
Поменялась бы с вами )

О, дякую, я посміхнулась))
Ответ дляВишневий цвіт
А може сексі білизну, червоні губи? І так постійно, пересироітись, ось зараз ви така , і далі займаєтесь своїми справами. Типу не спеціально готувались

Ви чудова!)) Дякую за пораду- подумаю...чи ... не знаю, просто зараз всі думки про сам секс викликають в мене тільки сльози
Татьяна-cb91• 16 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Клас, молодці- знайшли швиденько вихід!
Женщина такая натура, только дай повод и сама придумает что есть и чего нет)) я зная прекрасно своего мужа и то включила фантазию 🤪
Все будет хорошо, не накручиваете 🌸
Ответ длямегамоСГ
А что тут не нормального. Ну другой у вашего мужа темперамент, ниже либидо. И что? Сейчас столько всяких штук для удовлетворения себя
Дякую за підтримку)
Саме відчуття після цього випадку що я не нормальна, це ж треба так переживати, що я хотіла а він заснув...і ніби норм хотіти- а смисл?...
Ответ дляВакцениро Вона
Ну тут всё просто. Без любовника вам никуда, если разводиться не хотите. Вашему мужу секса нужно гораздо меньше, чем вам. Плюс, что он не пойдёт налево )
Я теж себе цим заспокоювала- ні мені й нікому)
Дякую за пораду) Коханця точно не хочу- це суперечить моїй морально-нравственній позиції, мої батьки на цій почві розвелися після 35 років шлюбу, тому коханець- це кінець у прямому))) і переносному сенсі .
Ответ дляМеряю линейкой
Пойдите как пара поучитесь тантрическому сексу
Щось новеньке для мене
Чула про існування такого, але що навчають прямо...
Це типу є заклад?))) Вибачте, тут моя юморна фантазія розійшлася уявила, приблизно як це)))
Дякую Вам дуже за пораду і настрій мені підняли
мегамоСГ• 16 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Дякую за підтримку)
Ну я просто по іншій стороні барикад, на боці вашого чоловіка. Теж можу заснути. І це ніяк не характеризує моє відношення до чоловіка, лиш моє лібідо.
Меряю линейкой• 16 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Щось новеньке для мене
вы сначала с мужем погорите на эту тему, как ему такая идея, интересно или нет) может вы сами вдвоем будете учиться...
Ответ дляАленький носочек
У мене такий самий тюлень. В період овуляції лише маструбація і рятує, напругу зігнала і аж легше стає, до чоловіка претензій немає. Якось дійшло до розлучення, вивалили один одному все, що думаємо (а він замкнутий, це я про все на світі можу сказати), виявляється, що а нього немає сексуального потягу, коли я кричу, стаю істерична, критикую його тощо, коротше тонкої душевної організації мій чоловік. Стараюся бути спокійнішою, лагіднішою і секс поступово почав ставати частішим.
Дякую Вам що поділились
Тюлень... так смішно)))
Еммм, ну мій теж мовчазний, я й ніколи б не подумала що він прям тонка натура, але Ви написали і я задумалась...
Я мабуть, занадто спокійна поверхньо і навпаки, маю за ціль навчитись проявляти всі почуття назовні і вчасно.
Ответ дляАленький носочек
А ви з ним фліртуєте? Я дещо спробувала і це подіяло. Впродовж дня висилала йому свої фото, будучи на роботі, то груди, то руку в трусиках, вдома чоловік чекав мене уже в бойовій готовності. Ще знімали наш секс на відео - мінет, вид ззаду) його це дуже заводило, говорила різні штуки в ліжку від яких він збуджується і т.д
Клас! А Ви знаєте,дійсно давненько не фліртувала...Я мабуть так як Ви і зовсім не зможу( маю купу недоліків з тілом і комплексую), але фотки повисилати еротичного характеру- це ідея супер!
От ДЯКУЮ Вам що зайшли! Хорошого Вам вечора
Ответ дляКондуктор автобуса
Просто у меня на овуляцию лет до 35 где-то было такое сильное влечение, потом перестало.
Мабуть, індивідуально у кожного
Ответ дляВсюди влазю
А Ви спробуйте почати з запланованих днів)))) Ви ж ще не спробували, а вже почали уявляти як себе будете почувати. Може він в ці дні всю пристрасть на Вас ’вивалить’ і буде дуже комфортно
Дякую Вам за підтримку
Так, піддаюсь ще трохи цьому пригніченому стану, тому й такі недолугі налаштування...
Ответ дляЗараз на дієті
Невже Вам дійсно так радісно від того що хтось страждає?
Ответ дляТатьяна-cb91
Дякую