Да будет так• 16 апреля 2023
Дзвінок подрузі
Ситуація.
Є листування з чоловіком. Він саме там, де більшість наших чоловіків та частина ( значна) жінок. Зв´язок у нього іноді пропадає. Спілкувалися пів року. Без зустрічі ( ми знайомі давно. Це важливо). Бо я також була далеко, він без відпусток.
Останній раз писав декілька тижнів тому. Запитав де я. І написав що любить скучив. Це було серед ночі, я заснула( дуже втомлена була) і нічого не відповіла. Тепер він не пише 😥. Я звісно спочатку розізлилася на нього ( ну не на себе ж) . Написала що йому простіше було писати коли я була далеко. Він не прочитав. Не відповів.
Питання, чи варто написати , так як він декілька разів робив " чому не пишеш?"
Чи забути і жити далі?
( Люблю його)
Якось так. Буду вдячна за поради, підтримку. ( Знаю, рішення приймаю тільки я і точно не буду робити так, як скажуть чужі люди))
Чи забути і жити далі?
( Люблю його)
Все до блиску• 20 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
Доставлено, не прочитано. І без відповіді
Все таки все(((
відповів? поговорили ви ?
Да будет так
• 20 апреля 2023
Ответ дляВсе до блиску
відповів? поговорили ви ?
Ні. Він з понеділка не на зв´язку був. Сьогодні ось годину тому на пару хвилин з´явився, але не читав і не відповів.
Все до блиску• 20 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
шкода, чекайте тоді
Да будет так
• 20 апреля 2023
Ответ дляВсе до блиску
шкода, чекайте тоді
Думаю, що якщо до суботи не буде відповіді- значить видаляю його звідусіль і хай бог його охороняє. А я буду жити далі.
Можливо поїду знову закордон. Я ж частково із-за нього повернулася
Все до блиску• 20 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
та вже не видаляйте, з серця не видалите так просто - почекайте. Але своє життя будуйте так, як вам краще, не йдіть на жертви заради нього - якщо вам краще за кордон, то поїдьте. Якщо ваше, то вас знайде
Да будет так
• 20 апреля 2023
Ответ дляВсе до блиску
Я просто.... знаєте, я тоді прийняла рішення, що повернутися закордон , навіть в саму далеко країну, можна буде й потім. А от побачитися може бути й пізно. Тому поїхала. Бо розуміла, що якщо оберу залишитися - ніколи собі не пробачу. А вийшло от так. Я навіть була на емоціях написала, що він просто балабол. Що добре було писати обіцяти , коли я за тисячі кілометрів.
Ви вибачте, що пишу це все. Мені просто страшно. Я не готова ще до того, що може бути. Ото що підліток
Да будет так
• 20 апреля 2023
Ответ дляВсе до блиску
І дякую, що запитали, за турботу. Насправді це дуже дуже цінно
Все до блиску• 20 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
почекайте трохи, моліться за нього, можете в церкві службу замовити. Поки що собою займайтеся, здоров’ям, масажі, в спортзал запишіться - це вас відволіче. Не зациклюйтеся - нехай все у вас буде так, як краще для вас
Все до блиску• 20 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
я знаю, що коли людині хреново потрібна будь-яка підтримка, і як правило, її ми отримуємо від самих несподіваних людей
Да будет так
• 20 апреля 2023
Ответ дляВсе до блиску
Так, я якраз з дітьми тільки тільки трішки одужала. Ще з подругою планувала зустрітися( цього разу вже не так як тоді
), роботи багато. Квартиру якраз приводжу в порядок. До Хрещатику, Подолу дійти треба. Так скучила за ними. Та й з дітьми школу українську догнати.документи поробити.
Відволікання вистачає. Добре, що діти не дають часу на довге випадіння з життєвого циклу
), роботи багато. Квартиру якраз приводжу в порядок. До Хрещатику, Подолу дійти треба. Так скучила за ними. Та й з дітьми школу українську догнати.документи поробити. Відволікання вистачає. Добре, що діти не дають часу на довге випадіння з життєвого циклу
Да будет так
• 20 апреля 2023
Ответ дляВсе до блиску
Так хочеться вас обійняти. Хоча б віртуально

Все до блиску• 20 апреля 2023
Ответ дляДа будет так

теж вас обнімаю - за вас помолюся, щоб у вас все склалося так, як краще для вас