Да будет так• 16 апреля 2023

Дзвінок подрузі

Ситуація.
Є листування з чоловіком. Він саме там, де більшість наших чоловіків та частина ( значна) жінок. Зв´язок у нього іноді пропадає. Спілкувалися пів року. Без зустрічі ( ми знайомі давно. Це важливо). Бо я також була далеко, він без відпусток.
Останній раз писав декілька тижнів тому. Запитав де я. І написав що любить скучив. Це було серед ночі, я заснула( дуже втомлена була) і нічого не відповіла. Тепер він не пише 😥. Я звісно спочатку розізлилася на нього ( ну не на себе ж) . Написала що йому простіше було писати коли я була далеко. Він не прочитав. Не відповів.
Питання, чи варто написати , так як він декілька разів робив " чому не пишеш?"
Чи забути і жити далі?
( Люблю його)

Якось так. Буду вдячна за поради, підтримку. ( Знаю, рішення приймаю тільки я і точно не буду робити так, як скажуть чужі люди))
Менее Более• 16 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
Думаєте ще доречно?(
Конечно, если Вы любите, а нет то нет, Вы ж ничего не теряете)

Вэнди Стар• 16 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
Ну там дійсно вирубилася. Зустрілися з подругою ( не тою, до якої дзвінок. Назва теми - алерогія) . Випили. Я давно не пила, заморена. Ну і 😥
уф.. теперь понятно каким боком подруга..

оставьте мужчину в покое.. такой груз ему там не нужен.
автор Да будет так • 16 апреля 2023
Ответ дляАноним Советчик
Иногда я читаю здесь темы и думаю, почему у таких странных людей кто-то есть, а у меня нет)
Не в обиду, Автор.
Ну не знаю. Я б не сказала, що це прямо ’ є’.
Залатавая• 16 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
Да. Але не як пара.
Автор, Вы бы не влюблялись вот так сразу. Знаете, писать в месенджерах можно разное, тем более под воздействием адреналина. Не разошлись бы потом эти слова с делом.
автор Да будет так • 16 апреля 2023
Ответ дляЗалатавая
Я його давно любила😥
Латвийские_Номера• 16 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
Так ви подруги) до вас з ’дзвінком’ за порадою
Слушайте, вам 15? Вы на его разозлились, что сами ему не ответили???
Блин, вы бред какой-то пишете.
Человек на войне, а вы свои обижульки холите и лелеите, пережевываете и думаете как ещё выпендриться. Где здесь любовь??
Залатавая• 16 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
Я його давно любила😥
А скільки Вам рочків?
Все до блиску• 16 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
ну так ви ж зранку відповіли, чи взагалі не відповіли?
автор Да будет так • 16 апреля 2023
Ответ дляВсе до блиску
Відповіла. Але не те, що потрібно було

автор Да будет так • 16 апреля 2023
Ответ дляЗалатавая
А скільки Вам рочків?
Залатавая• 16 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
Відповіла. Але не те, що потрібно було
А що відповіли?
автор Да будет так • 16 апреля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Блин, вы бред какой-то пишете.
Ну от , перечитала, проаналізувала. Зрозуміла
Все до блиску• 16 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
Відповіла. Але не те, що потрібно було
напишіть йому сьогодні щось типу - привітання з святами, чи вдалося посвяткувати Паску, просто напишіть як ти? якщо не відповість - то більше не пишіть. Якщо відповість - поясните, що просто заснули, зранку забули - ну дорослий же мужик, щоб ображатися як в 16 років
Латвийские_Номера• 16 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
Ну и пишите ’масечка,заечка, ты как там? Так давно не писал, я волнуюсь очень!’
Ну или что-то типа этого.
Борисфенка• 16 апреля 2023
Що за проблема написати? Букв жалко?
Акуна_Матата• 16 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
Відповіла. Але не те, що потрібно було
Автор, ви не відповіли. Він міг подумати, що ви з іншим чоловіком
автор Да будет так • 16 апреля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Ну написала сьогодні. Вже лагідно. Сподіваюся що відповість і зможемо поговорити, прояснити що виникло недорозуміння.
А ні , то буду жити далі. Молитимуся за нього.
автор Да будет так • 16 апреля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ну или что-то типа этого.
Так зараз і написала
автор Да будет так • 16 апреля 2023
38 років, а дурне, що в 18((((

Спішу - перекидаюсь• 16 апреля 2023
Ничего не понятно 😳
автор Да будет так • 16 апреля 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ничего не понятно 😳
Ми вже тут розібралися)

Дякую
автор Да будет так • 16 апреля 2023
Ответ дляВсе до блиску
Написала

Тепер, якщо що, то завтра буде тема ’ дівчатааааа, обійміть ’
Або не буде
Все до блиску• 16 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
Написала

Або не буде
нехай у вас все буде добре, і складуться ваші стосунки, і він буде живий і здоровий
автор Да будет так • 16 апреля 2023
Ответ дляВсе до блиску
Дякую 🤗
Акуна_Матата• 16 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
Написала

Або не буде
Напишить обов´язково. Головне, щоб він с гаряча вас тоді не заблокував, бо так він мабуть не побачить ваше повідомлення.
автор Да будет так • 16 апреля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Не побачить, якщо в блоці чи обмежені. Тож сподіваюся що він не така істеричка, як я
Все буде Україна• 16 апреля 2023
мало что понятно из вашей писанины, еще и типа аллегории, не знаете\не умеете их использовать и не начинайте))
Все до блиску• 16 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
якщо до нього доставлено повідомлення, хоч і не прочитано, то ви не в блоці. а якщо не доставлено - одна галочка, то може і в блоці
автор Да будет так • 17 апреля 2023
Ответ дляВсе до блиску
Доставлено, не прочитано. І без відповіді
Все таки все(((
Акуна_Матата• 17 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
Все таки все(((
Почекайте ще до завтра, може він зайнятий,він же військовий. Вони часто по декілька днів не відповідають.Якщо завтра не буде відповіді,то тоді все,живіть далі.