Подмигашка• 16 апреля 2023

Дарницкий военкомат г Киев, как подростки 16 лет проходят комиссию

Расскажите кто проходил ? Почему не пускают мам в военкомат ? Говорят именно в Дарницком вообще жесть, отношение ужас
Kidstaff Bot• 16 апреля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
StanyaC• 16 апреля 2023
А поясніть, навіщо так рано проходять комісію, якщо призвати можуть не раніше 18. За цей час ситуація зі здоров’ям може кардинально змінитись
Мимо_шла• 16 апреля 2023
Я слышала, что пап пускают
Sakura-18cb• 16 апреля 2023
Ответ дляStanyaC
Ставлять на облік саме в цьому віці. Без приписного дитині не видадуть документи про закінчення школи та не приймуть до вищого закладу.
7_кг_рыбы• 16 апреля 2023
Ответ дляStanyaC
Так и раньше было. Так всегда было. Я в 16 лет проходил. А это ещё в 90-х.
svetac• 16 апреля 2023
Були в Дарницькому цього року з сином. І зі мною пускали і з татом проходив без проблем. Є черги, але відразу потрібно на вході підійти до охорони і сказати причину, нас пустили далі без черги. Медкомісію пройшов за 2 години. Але подзвоніть і уточніть прийомні дні, ми у вівторок, здається , ходили.
Александра333-0d63• 16 апреля 2023
Я работала в военкомате в начале 2000 х. Начальник был наверное психически больным. Унижал и оскорблял почти всех призывников, но всегда сначала смотрел в личное дело. Если мама и папа важные персоны, то сразу менял тон. Улыбался и присмыкался как чмо перед такими призывниками. Уверена, что брал взятки, так как жил не по соедствам
Incol• 16 апреля 2023
Ответ дляStanyaC
Щоб приписне мати на руках в 17-ть, на момент вступу у ВУЗ. Теоретично без нього не зараховують або ж зараховують, але потрібно протягом 3-х місяців надати.
автор marina-ri • 16 апреля 2023
Ответ дляsvetac
Підкажіть будь ласка; а яку ви називали причину? Чому ви з дитиною прийшли ?
stribyl_ok• 16 апреля 2023
В Голосіївському мене також не пустили, а пошуткували, чого я дитинку привела. Вже дорослий і сам може ходити. Я чекала за воротами. Не бачу тут нічого страшного.
автор marina-ri • 16 апреля 2023
Ответ дляsvetac
Ви мама чи тато ?
алергирина• 17 апреля 2023
Ответ дляАлександра333-0d63
Что м ним теперь, ладен порхает?
Александра333-0d63• 17 апреля 2023
Ответ дляалергирина
Что м ним теперь, ладен порхает?
Без понятия.
sandrochka18• 17 апреля 2023
в дарницькому пускають всіх батьків...пів дня проходять комісію-пишуть всякі тести.далі дають список документів і аналізів які треба донести
svetac• 17 апреля 2023
Ответ дляmarina-ri
в 16 років дитина ще неповнолітня, але в нас ніхто причину не запитував. Запитали скільки років сину і сказали проходьте, були три рази, проблем не було зі входом разом.
svetac• 17 апреля 2023
Ответ дляmarina-ri
Ви мама чи тато ?
я - мама, але тато теж з ним проходив, коли їздили разом
автор marina-ri • 17 апреля 2023
Ответ дляsvetac
Дякую