Коко Шанель• 17 апреля 2023

Де знайти перелік спеціальностей, на яких не можна працювати при глухоті 1 вуха.

Добрий день.
Можливо хтось підкаже,де знайти перелік спеціальностей,на яких не можна працювати з певним діагнозом.(в даному випадку в людини глухота на 1 вухо)
Інвалідність не оформлена.
Чи може працювати інженером-механіком?
Пффф 100%• 17 апреля 2023
А почему не дают инвалидность? Знаю что с такими заболеваниями сложно получить группу. Но почему?
Если человек имеет ограничения по работе.
Бараболька• 17 апреля 2023
В мене подруга глуха на одне вухо, якби не сказала, то я й не знала б. Мені здається, якщо друге вухо має 100% слух, то таких спеціальностей нема.
Пффф 100%• 17 апреля 2023
Автор, а речь нормальная? Учитывая глухоту.
Русланка з гілки• 17 апреля 2023
ви впевнені? це ж не повністю глухота. думаю нема там ні анвілідності, ні заборони. ну, моде пілотом не візьмуть
Ну шо не так?• 17 апреля 2023
Ответ дляПффф 100%
Тому що глухота на одне вухо серйозно не впливає на якість життя і не обмежує робочі функції. Єдина серйозна проблема - людина не може виявити напрям, звідки іде звук.
автор Коко Шанель • 17 апреля 2023
Ответ дляПффф 100%
Він не намагався отримати інвалідність. Наскільки це можливо-не знаю
Ирина-61a8• 17 апреля 2023
Ответ дляНу шо не так?
Я тоже не понимаю . С такими или другими проблемами разве можно полноценно работать? Требования на работе высокие, а инвалидность не дают.
Ну шо не так?• 17 апреля 2023
Ответ дляИрина-61a8
Які саме вимоги тяжко виконати?
Ирина-61a8• 17 апреля 2023
Ответ дляНу шо не так?
Які саме вимоги тяжко виконати?
Например, у меня серьезных заболеваний нету, но я себя плохо чувствую при нагрузках, болит голова. Пошла бы с супермаркет кассиром, но работать не могу плохо себя чувствую. Работать не могу , а инвалидность не дают. А где я найду работу, что бы просто сидеть и не перетруждаться?