Нульовий сантиметр• сегодня в 15:48
Чоловіки за кордоном не зможуть отримати консульські послуги без військово-облік
а з автора з Німеччини якій не дали паспорт чоловіку в Берліні ржали, ну що думали що мужєньки втікли і вже вас не достануть
Khmelnichanka• сегодня в 17:13
Ответ дляБорисфенка
Повезло, що молодий. Мені також треба сину закордонний паспорт робити вже зараз, 4 роки був дійсний, закінчується. То хтозна, що скажуть, може таки дадуть.
Але не здивуюся, якщо будуть проблеми. Німці - це інопланетяни, їх логіка незбагненна. Ще й Україна підігріває.
Ну, так за ці питання ж не Німеччина відповідає, а Україна. Вона ж оформлює паспорти.
Німеччина якраз дуже лояльна в цих питаннях.
Дякую_аж_підскакую• сегодня в 17:14
На даний момент паспорти оформлюють дп’документ´ навіть якщо у розшуку.
А що таке?• сегодня в 17:15
Ответ дляБорисфенка
А чого не дадуть?Йому 14 років
Khmelnichanka• сегодня в 17:16
Ответ дляМаурита
ДП Документ, це Державне підприємство ’Документ’, яка майже приватна лавочка?
Створено для надання покращених послуг,за додаткові гроші.
Я написала «майже», бо державність там умовна.
З цього приводу вже було багато розмов ЗМІ.
Діляться прибутками з державою, тому і державна )))))))
Але якщо зовсім серйозно, то добре, що ДП « Документ» існує, бо з ними дійсно все набагато простіше, легше і швидше.
А що таке?• сегодня в 17:16
Ответ дляБорисфенка
А ще мені цього місяця вполовину урізали пособіє, зараз збігаю на фізіопроцедури і увечері створю окрему гілку про це. Причина - вогонь, кіно і німці.
Осточертело таки немцам ваше тело на вечном пособии
Рожева юбка• сегодня в 17:17
Ответ дляМаурита
Но это не консульские услуги.
Маурита• сегодня в 17:22
Ответ дляKhmelnichanka
Я працюю з ПК Україна. ДП Документ це повністю державне підприємство, але з комерційною основою. Відмінність в тому, що вони працюють у зручний час і у вихідні.І те що документи замовників послуг на перевірку/персоніфікацію подають одразу, а не так як інші державні структури. За це і беруться додаткові кошти. Тобто відмінність тільки у зручному місцерозташуванні і годинах роботи . Далі все йде в одну й ту саму єдину структуру. Всі вимоги при прийомі документів такі як і в ЦНАП і де інде.
Khmelnichanka• сегодня в 17:28
Ответ дляМаурита
Нуууу… в тих же консульствах були жорсткіші умови для отримання тих же паспортів, ніж в ДП « Документ».
Я не буду сперечатись з Вами, бо Ви - там працюєте ;), але принагідно все ж подякую за те, що за допомогою ДП « Документ» в людей вирішилось багато важливих питань без зайвої мороки :)
Сонечко• сегодня в 17:32
При чем тут консульские к ДП документ
Ничего не поменялось
Консульские и так не давали, в ДП делают паспорта
Никакой новости в этой новости нет
Ничего не поменялось
Никакой новости в этой новости нет
Анонімус• сегодня в 17:45
Чоловіки НЕ ОТРИМУЮТЬ КОНСУЛЬСЬКІ ПОСЛУГИ ВЖЕ КІЛЬКА РОКІВ ЗА КОРДОНОМ!
хватить постити брєд! Виходи є і всі адаптувалися
Зоряний Шлях• сегодня в 17:47
Ответ дляФайно Замало
Так пофиг, у моего внж той страны где живет. Через 3 года сможет подавать на гражданство. Из украинских документов ничего не надо менять, обновлять и т. д
Можете сможет, а может и нет.
Не знаешь что завтра ждать, а Вы планы через 3 года строите.
Ангелок з ріжками• сегодня в 17:56
Ответ дляKhmelnichanka
А хто сказав, що чоловік біженець?
Тимчасовий захист - це не біженство, і не позбавляє людину українського громадянства.
А громадянин країни має повне право мати документи.
Більше того, багато хто хотів би відмовитись від громадянства (і від паспорту), так Україна ж не дає цього зробити, Президент не підпише дозвіл на вихід.
Це я суто за фактами, без оціночних суджень.
У моего именно беженство:)
Выехал по моей инвалидности. Был на временной защите. Потом подумал, понял что чем дальше с украинскими документами на руках, тем будет хуже и подался на Азиль. В Украине только кредитная линия в монобанке:)
Khmelnichanka• сегодня в 17:57
Ответ дляАнгелок з ріжками
У моего именно беженство:)
Скажіть, у Вас мова про Францію? Дякую.
Ангелок з ріжками• сегодня в 17:57
Ответ дляKhmelnichanka
Скажіть, у Вас мова про Францію? Дякую.
Oui:)
Нульовий сантиметр
• сегодня в 18:12
Ответ дляДякую_аж_підскакую
постанова 981 була прийнята та ухвалена 30 липня 2026 р
вона стосується і дп документ
Дякую_аж_підскакую• 2 часа назад
Ответ дляНульовий сантиметр
вона стосується і дп документ
Ну і що, ви її взагалі читали ту постанову, де там написано що людині яка знаходиться в розшуку буде відмовлено у виданні паспорту?
Василина Семеніч• 2 часа назад
Українці завжди знайдуть вихід, як би ви не мріяли всіх запхати на м´ясні штурми)
100%• 2 часа назад
Ответ дляНульовий сантиметр
ну так європа сама ж не хоче щоб її чоловіки гинули від рук рос агресорів десь в Прибалтиці чи Польші, тому вона готова спалити стільки українців скільки потрібно що знесилити рф-ію
как вы ловко отчитались за европу)
я тоже попробую.
Европейцам нас рать на чужую войну.
Она их не касается и не коснется. На хрена путину польша с прибалтикой. Все понимают, что никуда он не пойдет и не собирался.
И на рфию по большому счету насрать. Своих внутренних проблем хватает.
я тоже попробую.
Европейцам нас рать на чужую войну.
100%• 2 часа назад
Ответ дляПилосмок працює
Да, ценой украинцев, соглашаюсь. И как же хитро манипулируют законами. Каждый раз какие-то правки. (
обидьтесь на них и откажитесь от ими спонсировованных пво, программ поддержки пострадавших от войны, от пребывания в их стране за счет их граждан.
Будьте гордыми и голыми!
100%• 2 часа назад
Ответ дляСолоденька цукОрка
Покажите отказ. На основании чего ?
следующий круг 😂
100%• 2 часа назад
Ответ дляKhmelnichanka
Мій син жив так півтора роки, я мало не посивіла )))).
Але минулось :)
но у него были же другие документы для удостоверения личности?
100%• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
расскажите тут
Khmelnichanka• 2 часа назад
Ответ для100%
Ауфенхаститель был привязан к паспорту, который недействителен )
Удостоверение по инвалидности без паспорта тоже нельзя было обновить.
Социаламт каждый месяц присылал мне письмо счастья с требованием предоставить актуальный паспорт, иначе отменят выплаты, кранкенкасса - хотела тоже самое ))))
Файно Замало• 2 часа назад
Ответ дляЗоряний Шлях
Можете сможет, а может и нет.
Если я говорю, что сможет значит так и есть. Я жена и я не гражданка Украины, получит через меня гражданство
жар-птица Нюра• 1 час назад
Ответ дляНульовий сантиметр
в яком уроці виїхав
А что нового вы написали? Так с 22 года. Заграницей все мужики не имеющие резерв делают паспорта в ДП документ. В консульство никто не ходит без резерва.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ для100%
расскажите тут
Вже повернулася, з´їла кавуна, зараз напишу в окрему тему, чого тут товктися.
Khmelnichanka• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Можна йти за попкорном? ;)
Сапай вазони• 1 час назад
Ответ дляРожева юбка
Но это не консульские услуги.
Моїй дитині за 16 років перебування за кордоном консульські послуги не знадобитися ні разу. Аналогічно і меншим, котрі за кордоном від початку війни
Бідося• 1 час назад
Ответ дляНульовий сантиметр
ДАту бачили? це нововведення прийняли постанову нещодавно.. але ви не хвилюйтесь всіх знайдуть методи ДІСТАТИ)
А вам що від того? У більшості але внж, ще трохи і будуть громадянами інших країн... кому треба.