ГендиреХтор• 17 апреля 2023

Шпалери, як приклеїти ,щоб стик не розходився?

Будемо клеїти шпалери вдвох( не вперше) . Майстрів найняти не тягнемо, але майстри вирівняли стіни під шпалери. Підкажіть ,як приклеїти , щоб з часом стик не відклеювався ? Хочу стрічку підкласти. Що це має бути за стрічка? Або які ще є варіанти? Шпалери вінілові на флізеліновій основі метрові.
Alianna88• 17 апреля 2023
На стрічку касову

автор ГендиреХтор • 17 апреля 2023
Ответ дляAlianna88
На стрічку касову
Дякую
Пушап Мі мі• 17 апреля 2023
Касова стрічка буде виділятися, бачила иакий витвір мистецтва
автор ГендиреХтор • 17 апреля 2023
Ответ дляПушап Мі мі
На товстих вінілових шпалерах? Чи на тонших видно було?
Мама фіфті цента• 17 апреля 2023
Ответ дляAlianna88
На стрічку касову
Раніше ленту з газети вклеювпли
Не за Будка• 17 апреля 2023
Никаких кассовых лент, клей хороший для виниловых обоев, приклеить стык в стык, разгладить щетками жесткими и шпателями. Приклеили хорошо, через мин 10-15 вернулись и посмотрели, если расходятся натянуть что разошлось обратно и никаких открытых окон минимум сутки
Оля_с_киркою• 17 апреля 2023
Гарно промастити края шпалер і нічого не буде розходитися. Ну і коли наклеюєте в сторони не розтягуйте їх коли будете повітря виганяти.
автор ГендиреХтор • 17 апреля 2023
Ответ дляНе за Будка
Дякую. Так клеїла раніше, але хватає років на три, потім відстають краї від стіни і видно стик
Застряла• 17 апреля 2023
У меня только обои на бумажной основе стыки позакручивало. А на флизелиновой такого небыло. Флизелин не тянется и клеем только стенку намазывают. Для гарантированного приклеивания стыков есть специальный маленький ролик.

автор ГендиреХтор • 17 апреля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Шпалери на флізіліні, мастити тільки стіну написано. То треба мастити і краї шпалер?
Оля_с_киркою• 17 апреля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Стіну але там де будуть края ретельно промастити.
Пластилин_Колец• 17 апреля 2023
оскільки питаєте щодо розходження стиків, то вже є з тим проблема. клейте і далі самі, знову буде на 3 роки.
автор ГендиреХтор • 17 апреля 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Дякую, і Вам гарного дня.
А_я_ЛОЖУ!• 17 апреля 2023
Ми також клеїли самі. В одній кімнаті світлі, то взагалі ні стиків, ні щілин немає. Інші темні, то в деяких місцях таки розійшлося і видно білу щілинку. Правильно пишуть - не натягуйте їх, бо потім все одно буде щіль.
Alianna88• 17 апреля 2023
Ответ дляГендиреХтор
На вінілових нічого не видно. У нас 12 років чудово тримались шпалери
Повелитель бітка• 17 апреля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Дякую, і Вам гарного дня.
Клеїмо 20 років самі, інколи є розходження, інколи немає. Від шпалер залежить. Літом діти підлітки і я переклеювали частину шпалер, над ліжками, вийшло добре. Проклеїли тільки стіну, добре тримаються.