ГендиреХтор• 17 апреля 2023
Шпалери, як приклеїти ,щоб стик не розходився?
Будемо клеїти шпалери вдвох( не вперше) . Майстрів найняти не тягнемо, але майстри вирівняли стіни під шпалери. Підкажіть ,як приклеїти , щоб з часом стик не відклеювався ? Хочу стрічку підкласти. Що це має бути за стрічка? Або які ще є варіанти? Шпалери вінілові на флізеліновій основі метрові.
ГендиреХтор
• 17 апреля 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Касова стрічка буде виділятися, бачила иакий витвір мистецтва
На товстих вінілових шпалерах? Чи на тонших видно було?
Мама фіфті цента• 17 апреля 2023
Ответ дляAlianna88
На стрічку касову
Раніше ленту з газети вклеювпли
Не за Будка• 17 апреля 2023
Никаких кассовых лент, клей хороший для виниловых обоев, приклеить стык в стык, разгладить щетками жесткими и шпателями. Приклеили хорошо, через мин 10-15 вернулись и посмотрели, если расходятся натянуть что разошлось обратно и никаких открытых окон минимум сутки
Оля_с_киркою• 17 апреля 2023
Гарно промастити края шпалер і нічого не буде розходитися. Ну і коли наклеюєте в сторони не розтягуйте їх коли будете повітря виганяти.
ГендиреХтор
• 17 апреля 2023
Ответ дляНе за Будка
Дякую. Так клеїла раніше, але хватає років на три, потім відстають краї від стіни і видно стик
Застряла• 17 апреля 2023
У меня только обои на бумажной основе стыки позакручивало. А на флизелиновой такого небыло. Флизелин не тянется и клеем только стенку намазывают. Для гарантированного приклеивания стыков есть специальный маленький ролик.
ГендиреХтор
• 17 апреля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Шпалери на флізіліні, мастити тільки стіну написано. То треба мастити і краї шпалер?
Оля_с_киркою• 17 апреля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Стіну але там де будуть края ретельно промастити.
Пластилин_Колец• 17 апреля 2023
оскільки питаєте щодо розходження стиків, то вже є з тим проблема. клейте і далі самі, знову буде на 3 роки.
ГендиреХтор
• 17 апреля 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Дякую, і Вам гарного дня.
А_я_ЛОЖУ!• 17 апреля 2023
Ми також клеїли самі. В одній кімнаті світлі, то взагалі ні стиків, ні щілин немає. Інші темні, то в деяких місцях таки розійшлося і видно білу щілинку. Правильно пишуть - не натягуйте їх, бо потім все одно буде щіль.
Повелитель бітка• 17 апреля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Дякую, і Вам гарного дня.
Клеїмо 20 років самі, інколи є розходження, інколи немає. Від шпалер залежить. Літом діти підлітки і я переклеювали частину шпалер, над ліжками, вийшло добре. Проклеїли тільки стіну, добре тримаються.