Юлия 0811• Изменено 17 апреля 2023

Які біди принесли у минулому вашим родинам комуністи і СССР?

Тема на противагу темам совкодр..в. Останнім часом знов активізувалися розповідями про благодать і щастя у ссср. А скільки бід приніс цей режим? Скільки української інтелігенції знищили? Скількох простих людей замордували, відібрали нажите? А голодомор? Пишіть історії своїх рідних
mmi583@mail.ru• 17 апреля 2023
Ответ дляMiraTarot
А я слышу эту фразу постоянно здесь ’ну они ж покаялись’. Я вот не вибачила. Поэтому в германию ни ногой
Вони виплачують те що мають виплатити за те що знищили. І так, признали свої злочини.
На відміну від комуняк і росіян. Ніде ніхто не пише, що їх вибачили. Вони вигрібають не один десяток. Заслужено. І навіть якщо пройшло вже 70 років та бабусічка яка зараз отримує репарації за вбитих батьків, знищенне минуле, хоч зараз має змогу отримувати від якісного харчування, догляду та можливостей дожити краще ніж в молодості при совєтах хвальоних. Навіть якщо вона ніколи не пробачить тих, хто вбив її батьків.
Amalpi• 17 апреля 2023
Ответ дляLevander
До и после войны, при сталине. Недавно смотрела документальные перадачи с документами тех лет, была в шоке
Понятно, мы о разном
Levander• 17 апреля 2023
Ответ дляфеечка.
Навіщо ви все згадуєте, чи то має значення
Конечно имеет, не только ж колбасу по 2.20 надо вспоминать
феечка.• 17 апреля 2023
Ответ дляLevander
Ковбасу по 2.20 знають мої батьки, а їм по 70 років
Мені 45 , я навіть морозиво не згадую
А от черги і купони які відрізали, і загубилися, то я добре пам´ятаю
VA 11• 17 апреля 2023
У отца деда была маслобойня, забрали. И лошадей тоже.
Amalpi• 17 апреля 2023
Ответ дляLevander
Колбаса это ничто по сравнению с комуналкой. Цены выросли в 100 раз, колбаса сейчас от 200 грн, хлеб был 20коп, стал 20грн. Зарплаты тоже примерно в 100раз выросли, а коммуналка выросла от 500 до 1000 раз
wird• 17 апреля 2023
У мого прадіда забрали 18 га землі, коні, корови, господарсво та вислали в Сибір, там помер. Прадід був господарем та мав 5 дітей, планував землю дітям поділити. У батьків забрали заощадження з ощадкнижок.
wird• 17 апреля 2023
Ответ дляAmalpi
Ковбаса це ніщо впорівнянні з поламаними долями людей.
наташа2406• 17 апреля 2023
Ніяких, моїх батьків вивчили в Інституті безкоштовно, дали квартиру безкоштовно, медицина була безкоштовна, це було при ссср,
в состав яких входила не тільки Україна. Та Россія , але багато і інших республік. Рік тому назад принесли бо знищують мою країну і це не Ссср вже , а россія. Так що різниця очевидна та не плутайте одне з дпугим. А то все в купу змішали
Amalpi• 17 апреля 2023
Ответ дляwird
Деньги на сберкнижках обесценились в 1991
tetnes• 18 апреля 2023
Ответ дляMiraTarot
Сделайте еще доброе дело. Создайте тему про ’а какие беды принесли вашим семьям немецкие фашисты’. А то как-то призабыл уже народ, пособия, беженство в Германию и всё такое.
А, еще ’ваши семейные истории, связанные с польскими панами’. А то мне отписаться негде.
Автор, навіщо? Вы ж сами колышете пространство совком
Кто сказал, что люди забыли о зверствах фашистов. И в первую очередь об этом не забыли сами немцы, а покаялись и просили прощения, платили репарации и платят пособия.
А вот Мемориал таки закрыт в рашке, голодомор так и не признан, прощения перед братскими странами никто не просил и денежного пособия жертвам политических репрессий никто не платит.