Мафиозная• 17 апреля 2023
Чому люди так проблемно віддають позичені гроші?
Як кажуть "беру чужі, а віддаю свої".
Але це капець! Позичаєте, то на щось же розраховуєте((
Я людина, по природі, скоріш добра і жаліслива. Мені хочеться допомагати людям, але з цими позичками я розчаровуюсь в усіх.
Останній досвід:
Однокласник. Так по-хорошому просив, по людські. Перекинула на картку трохи, бо каже, що все поверну "в середу". Результат: через кілька місяців почала нагадувати. Дуже мене образив, поблокував в усіх соц.мережах.
Кума, хороша подруга. Позичила на місяць. Віддавала рік, частинами і дуже важко з натяками, що я могла б допомогти фінансово хрещенниці.
Два тижні тому мила жіночка-сусідка. Взяла 500 грн на тиждень. А тепер розказує про свої проблеми (нові і нові) і просить чекати. Пройшов вже далеко не один тиждень...
Люди добрі, ви комусь позичаєте гроші? А вам? Як з віддачею?
У мене майже немає позитивного досвіду.
Останній досвід:
У мене майже немає позитивного досвіду.
Королева ганделику• 17 апреля 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Давали близьким друзям велику суму грошей на квартиру (20к$) на рік, повернули все вчасно, навіть не зважаючи на війну
Після того ще пару тисяч їм давали, теж все повернули і вчасно.
Ще давали родичам 2к в борг на декілька місяців - теж все ок
А от є кум в нас - то він нам купу грошей винен, то мало того що ті не повертає, так ще й знову просить, але вже все
Навіть по Вашій історії видно, що давати в борг - зайти у мінус
Глаголиця• 17 апреля 2023
У меня такая же проблема. Отдают но приходиться прчти выбивать и отношения портятся. Поэтому не даю в долг никому. Нет и все.
Мафиозная
• 17 апреля 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Хочешь испортить отношения с людьми- одолжи им денег, а потом напомни про долг. Все, ты какашка. Не одалживаю никому. Родителям и сестре помагаю безвозмездно.
100%
Були нормальні стосунки з тим одноклассником. А тепер все, не вітається до мене, а я до нього.
Мафиозная
• 17 апреля 2023
Ответ дляЭкспертиза
Никогда не просила денег в долг и не одалживала, потому что умею говорить НЕТ.
Я не вмію.
ВундерКИНГ• 17 апреля 2023
Ответ дляМафиозная
100%
Люди наглые, никому не даю в долг
Оцененная• 17 апреля 2023
Я никогда никому не занимаю. Для этого есть банки. А то ты откладываешь, ущемляешь семью, а кто-то жлобится процент банку заплатить. Ну пару тысяч грн не считается конечно.
Королева ганделику• 17 апреля 2023
Ответ дляМафиозная
Я не вмію.
Варто лише раз спробувати і Ви більше не зможете собі у цьому відмовити
Кидстаффовна• 17 апреля 2023
Не знаю що сказати, маю різний досвід.
Колись моя мама купувала будинок, доки чекали переоформлення (там спадок був, чекали 6 місяців), позичила гроші племінниці. Прийшов час платити гроші, а вона віддала не всі. Сказала, що я в неї позичала на аборт, про який ніколи не признаюся 😳🤦♀️🤷♀️.
Гроші не повернула, терміново шукали самі.
Перед війною ми позичили, в кількох людей, економимо по максимуму, віддаємо невеличкими сумами, всім дуже вдячні, що розуміють нас 🙏🙏🙏. Дуже вдячна цим людям, що повірили і допомогли нам.
Мене ці борги дуже гризуть , але не можемо скочити вище голови. 😔
Королева ганделику• 17 апреля 2023
Ответ дляОцененная
Пару тисяч кожен з кредитки може зняти, кожен
Майданщица• 17 апреля 2023
Позичаю тільки адекввтиним людям. Проблем ніколи не було.
Був у нашої сім´ї якось ’друг’,якого я ледь здихалась. Так от чоловік на мене косо за це дивився, що в них велика коипанія, а я все зіпсувала і тепер він з ним не спілкується.
Так от цей друг у цієї компанії позичив великі гроші у кожного і звичайно не повернув.
Я розбираюсь в людях от і все.
Мафиозная
• 17 апреля 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
А вы напоминайте твердым голосом, чего соседку жалеете? Люди чувствуют, на ком поездить можно
Я така якраз людина, яка сказати ні не може. Мені всіх жаль.
Мочалкин блюз• 17 апреля 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Ну таке)
В мене немає категоричної позиції з цього приводу, навіть враховуючи негативний досвід
Я зараз можу дати в борг, якщо мені хочеться допомогти людині і якщо ця сума не є для мене критичною
Всі гроші я точно не дам в борг. Але основним критерієм буде саме моє бажання допомогти
іронічна антитеза• 17 апреля 2023
Ответ дляМаурита
Самое интересное. Приходилось одалживать сотрудникам ( с которыми мало общаюсь) крупные суммы и возвращали вовремя. А более близкому человеку - возврата нет
Плюсуюсь !
Стильна штучка• 17 апреля 2023
Бо це самодисципліна, а 90% населення безвідповідальні.
Я вам більше скажу - саме та категорія людей, що беруть у борг, і є безвідповідальні, бо якщо було б інашке, то пішли б і заробили ці кошти замість того, щоб користуватися чужими 🤷♀️
Виниловая пластинка• 17 апреля 2023
Ответ дляМафиозная
Ну так меняйтесь. Вам уже вселенная говорит не быть тютей. Сколько опыта Вам еще надо получить и потерять? Вы взрослая женщина, а ведете себя инфантильно, просто отдаете свое заработанное. Вам не жалко, Вам неудобно свое забирать.
СКИБИДЫШь• 17 апреля 2023
Ответ дляМафиозная
Тимчасово немає. Але ж будуть. Чи як?
В наш час є кредитні карти,тому ніколи нікому не позичаю,навіть 100 грн,якщо мова про більшу суму ,то можу помогти найти варіанти де взяти позику офіційно,або під заставу,все.В мене куча друзів ,знайомих і співробітників,на всі запити про позику,даю варіанти,гроші не даю,ніколи і нікому,і ще ні разу ніхто не обідився і не розірвав зі мною стосунків і не було сварок на цю тему.Моє правило звучить інакше ніж ваше,хочеш здобути ворога - позич комусь гроші,хочеш мати багато друзів НІКОЛИ і нікому не позичай те що заробив тяжкою працею.
Королева ганделику• 17 апреля 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ви молодець! Ті самі думки.
Мафиозная
• 17 апреля 2023
Ответ дляСтильна штучка
Але до цього ж спілкуватись. Були нормальні стосунки, а позичила - людину ніби підмінили.
90x60x90• 17 апреля 2023
Вже ні. Мені двох випадків стало, щоб дійщло, а вас життя не вчить. З однокласником я б іще й при зустрічі з іншими однокласниками казала, щоб не позичали, бо не віддає, ще й обгидив і втік.
Королева ганделику• 17 апреля 2023
Ответ дляМафиозная
То Ви людину і не знали. Тут рідні інколи таке мочать, що на голову не натягнеш.
Кидстаффовна• 17 апреля 2023
Ответ дляМафиозная
А на що позичають?
Якщо на якісь дурниці, то явно не будуть поспішати повертати.....
Мої спостереження.
Не знаю що вам відповісти. Невеликі суми у мене вже давно якось ніхто не позичав. А от великі позичали друзі, і я позичала. На квартиру, на машину, на бізнес. І завжди все було нормально. А потім дуже близька подруга позичила раз, позичила два, позичила три. В результаті напозичала щось близько трьох х половиною тисяч баксів. Потім виявилося вона у всіх напрзичалася, у однієї брала в борг, іншим віддавала і так по кругу. Причому всі ці гроші просрала. Воно звичайно після першого разу треба було зрозуміти що там щось не те, але дуже довіряла людині. І до цього їй позичала і все було ок
Вона їх віддала, але на рік пізніше ніж обіцяла після купи нагадувань. Нема у мене більше подруги.
Королева Сарказма• 17 апреля 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
К милой жиночке зайдите и скажите, что вам срочно нужны деньги, верните будьте добры через 2 дня срок даю.
Обізве терористкою або вимагачем, проходили таке...
іронічна антитеза• 17 апреля 2023
Я не можу зрозуміти навіщо люди просять в борг, якщо там не сотні тисяч ???
Ну ще як, забув вдома гаманець і 100 грн на каву чи на маршрутку 🙈то зрозуміло
А так навіщо ?
500, 1000, 10 000 то можна використати кредитки
А як на кредитках пусто, то вибачте, людина вже і вам не віддасть
Звичайно оминаю, якщо хворий чи похорони и там великі суми терміново
А моі співробітники ( чужі люди ) брали великі суми, і завжди віддавали ще й с плюсом трохи )
Вони зі змістом брали
А так навіщо ?
Вони зі змістом брали
ВЫВсеВрете• 17 апреля 2023
Питаю, з чого люди будуть віддавати. Іноді людина реально добре заробляє, але не вистачає 10% до квартири, а хороша пропозиція. Ок, ми давали, він віддав без проблем, навіть раніше. А є люди хороші, але безтолкові, не можуть справитися з життям, таким я лише пожертвувати 200-300 грн можу, а борг не даю. На дачі пристала сусідка-випивоха, не бомж, не опущена, тримала господарство, між іншим, лікар в минулому, але така залежність. Я їй позичила 50 грн не знаю в якому році, і це була ціна, щоб вона більше не з´являлася на моєму горизонті. Цього року вона померла.
Самі ми ніколи грошей не позичали, не було прям такої нагальної потреби + і мене і чоловіка це психологічно гнітить.
Миллениалка• 17 апреля 2023
Вы прям такой по детски наивный вопрос задали. Те кто одалживают денег не имеют, поэтому деньги можно и не увидеть. А иногда даже если появляются то жалко отдавать. Как здесь писали берешь в долг чужие на время, а отдаешь свои навсегда.
Я одалживаю если знаю что мне не вернут я не обеднею, обычно возвращают.
Мафиозная
• 17 апреля 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Головою це розумію і вже обіцяла собі це.
Але ця бабуся: Анічка, доцічка, у нас проблеми, з пенсії віддам.
На тиждень. Ну, думаю, шкода її.
І все.
На тиждень. Ну, думаю, шкода її.
І все.
90x60x90• 17 апреля 2023
Ответ дляМафиозная
Тимчасово немає. Але ж будуть. Чи як?
Не вчить вас життя.
ВЫВсеВрете• 17 апреля 2023
Ответ дляМафиозная
Я не вмію.
Тренуйтеся перед дзеркалом. Якщо чесно це серйозна психологічна проблема, здатна зіпсувати життя.