культУра• 17 апреля 2023

Медикаментозне переривання

Хто робив ? Підскажіть ,як все проходило?
5 тижнів . Випила перші 2 таблетки і нічого не відбувається( трохи ріже живіт і колить яєчник)
Через 48 год треба пити інші 2
Боюсь померти ,начиталась відгуків
На пів ставки• 17 апреля 2023
Ответ длякультУра
В цей день - ні
Я не знаю як і шо ,одні кажуть боляче,а інші - норм..а в мене й так місячні болючі (
Я вже тиждень спати не можу,депресія :(
Ну мучайтесь, убиваете же, значит страдайте. А как иначе?

На пів ставки• 17 апреля 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Вакуум это не хирургия. Мне делали до родов. Быстро заснул проснулся всё.
Это лучше таблеток и проще во всех смыслах.
ХвостПистолетом• 17 апреля 2023
Ответ дляНа пів ставки
Дважды делала вакуум, на следующий день в рабочем состоянии. Никаких проблем и последствий. Первая беременность был аборт. Потом без проблем забеременела с первого раза. И второй раз тоже легко забеременела. А вот таблетки мне врач не рекомендовал.
Пацан к успеху шел• 17 апреля 2023
Пила. Як не пам´ятаю. Але потім робила чистку.
Слідкуйте потім, сходіть на узд обов´язково.
madam_maren• 17 апреля 2023
Ответ длякультУра
Я не рожавша ,тому хірургічного втручання боялась
Тим паче ми планували на кінець літа ,а зараз приймала лікування ,тому ця новина увігнав в депресію
Я делала вакуум тоже не рожавшая . Ничего там страшного не было. На след.день на работу пошла.
И тоже из-за лечения пришлось прервать...
Ms. При теле• 17 апреля 2023
Ответ длякультУра
В цей день - ні
Я вже тиждень спати не можу,депресія :(
якщо місячні болючі , тл буде ,як дуже болючі місячні зі спазмами ,це хвилин 20, потім вже легше
оксюморон• 17 апреля 2023
Можна випити обезболююче, якщо буде сильна біль. Хоча чим менший термін, тим менші больові відчуття. Якщо термін 5 т , то може взагалі не боліти.