Несу добро людям• 18 апреля 2023
Кожного разу на наступний день після тривалої прогулянки погано себе почуваю
Підкажіть, чому так відбувається? Досить тривалий час саме після довгих прогулянок (4-5 годин) на наступний день ледь прокидаюсь і весь день ходжу, ніби в тумані.
Вчора з дітьми були пів дня на вулиці, а вже сьогодні таке самопочуття, ніби всю ніч не спала. Майже 12 годин дня, а я не можу ніяк прокинутись
Несу добро людям
• 18 апреля 2023
Ответ дляЯ не тону
А где гуляете, улицы, площадки, парк?
Зазвичай поза містом (біля лісу). Не біля доріг
Я не тону• 18 апреля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Тогда может давление, у меня после пака леса тоже так.
Где много деревьев
Благоуханочка• 18 апреля 2023
Может что-то с позвоночником, от долгой ходьбы что-то защемило, может шейный остеохондроз.
Несу добро людям
• 18 апреля 2023
Ответ дляФенте Фря
Слабое здоровье
Скоріш за все
Наче, навпаки, повинен організм збагачуватись киснем
Несу добро людям
• 18 апреля 2023
Ответ дляТень льва
проверьте сосуды и наличии тромбоза
Дякую. Треба йти до невролога
Тень льва• 18 апреля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Дякую. Треба йти до невролога
начните с терапевта. который назначит анализы и узи глубоких вен, для начала.
Дружная семейка• 18 апреля 2023
У меня бывает шатает меня, но сразу после долгой прогулки. Есть остеохондроз и нестабильность шейного отдела позвоночника. Проходит когда посижу спокойно.
Несу добро людям
• 18 апреля 2023
Дякую усім за відповіді. Остеохондроз і защемлення нерву дійсно є, але не визначає часу зайнятись своїм здоров’ям. Певно, немає куди відтягувати і потрібно лікуватись