Качка в тапцях• 18 апреля 2023

Як приховати живіт?

Потовстіла за пів року на 10+ кг, з´явився живіт як у вагітної на 6 міс, у сукнях виглядаю комічно. Ще не можу звикнути до свого нового вигляду, тому й не можу вибрати одяг, який би підходив. Порадьте який фасон джинсів, брюк, спідниць чи суконь підходить на таку фігуру: зріст - 160см, вага 70 кг, 90, 86, 110. Талія є, бедра і попа теж, фігура гітара, чоловік каже, що дуже сексі, але цей живіт все псує((( схуднути не вдається(
__Jane__• 18 апреля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Все ок у вас, ничего вы не толстая)
Целлюлит страшный и бока есть
Бабуся Бетман• 18 апреля 2023
Ответ для__Jane__
Целлюлит страшный и бока есть
Это не бока, а изгибы) Целлюлит скорее всего кожа тонкая, ранимая? У меня такая же.
Файна_зупка• 18 апреля 2023
Ответ для__Jane__
Автор, та у вас же талія 86, а бедра 110. Ну хороша моя, ну як же не товста візуально?
У мене з животом та ж біда((( 90/85/98. Інсулінорезистентність, кортизол- борюсь
ША! я прийшла!• 18 апреля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
З гормонами все ок, це я лікувала тривожний розлад і на радощах набрала вагу))) воно то з однієї сторони краще їсти нормально, ніж при тривожності зовсім не їсти, або рвати, але я собі не подобаюся( з одягом не поспішаю оновлювати гардероб, бо надіюся, що ще схудну
талія більше 80 см - це інсулінорезистентність. Вам би до ендокринолога грамотного, а потім до дієтолога, який з урахуванням анамнеща би харчування прописав.
Товстою не виглядаєте, тим більше, що ваш чоловік каже - дуже сексі..
Мій кожен грамм зайвий бачить)
__Jane__• 18 апреля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Тонкая не то слово- и синяки проходят неделями.
__Jane__• 18 апреля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Міоми можуть таке давати? У мене вона є і доволі велика
Ні. Мене оперували минулого серпня. Видалили 6 штук, найбільший вузол був 8 см. Яка була вага- така й лишилась
Ацетилсалициловая кислота• 18 апреля 2023
У гітар і груш животи не ростуть, все йде в попу
бибизяна• 18 апреля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
У гітар і груш у віці ще які ростуть)
Ответ длябибизяна
У гітар і груш у віці ще які ростуть)
У віці це в скільки? Мої мамі 57, немає живота, сверовь взагалі огого з зайвою вагою і без живота , але попа жах в неї
бибизяна• 18 апреля 2023
Я все життя була худа ’груша’, якщо поправлялася, то попа і ноги. Тепер у майже 44 не скажу, що дуже живіт великий у мене, але помітила, що теж поправляється. Якщо розслабитися і не втягувати його, то спокійно на 4- 5 місяць виглядає
Глаза_в_3_карата• 19 апреля 2023
Ответ для__Jane__
Та щось автор лукавить. Пише, що нещодавно носила розмір ХС. А тепер, бачучи в дзеркалі 70-кілограмову тьотю зі стегнами 110 см, каже, що ’візуально не товста’. Щось тут не сходиться.
Глаза_в_3_карата• 19 апреля 2023
Ответ для__Jane__
Десь було фото в купальнику, мабуть не в цьому телефоні
Класна фігура!
автор Качка в тапцях • 19 апреля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ну дивіться, тут я хс-с, це 1.5 років тому, але така я була і минулого року, може ще худіша. Ця куртка чорна хс на мені не застібається тепер взагалі, а джинси навіть до середини стегна не натягну. Хоча візуально тут є і бедра і попа
Глаза_в_3_карата• 19 апреля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Не дуже схоже на хс. Але то не принципово.
Я просто не розумію, як дівчина, яка за півроку стрибнула з розміру ХС до Л, може спокійно дивитися в дзеркало і заспокоювати себе, мовляв не така вже і товста!
А Вам самій подобається така зміна у фігурі? Якщо так, то й проблеми нема. Носіть той живіт на здоров’я, балахонистим одягом все можна прикрити.