Качка в тапцях• 18 апреля 2023
Як приховати живіт?
Потовстіла за пів року на 10+ кг, з´явився живіт як у вагітної на 6 міс, у сукнях виглядаю комічно. Ще не можу звикнути до свого нового вигляду, тому й не можу вибрати одяг, який би підходив. Порадьте який фасон джинсів, брюк, спідниць чи суконь підходить на таку фігуру: зріст - 160см, вага 70 кг, 90, 86, 110. Талія є, бедра і попа теж, фігура гітара, чоловік каже, що дуже сексі, але цей живіт все псує((( схуднути не вдається(
Качка в тапцях
• 18 апреля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
То у вас є 2 варіанти: прийняти себе такою, полюбити ваше нове тіло. Або щось з цим робити.
А взагалі, кому зараз потрібен ваш одяг, образ? Зробіть щось якісне для свого організму. Обстежтесь у лікаря, перевірте гормони. Введіть легкий спорт, зарядку. Одразу з’явиться повага до себе.
З гормонами все ок, це я лікувала тривожний розлад і на радощах набрала вагу))) воно то з однієї сторони краще їсти нормально, ніж при тривожності зовсім не їсти, або рвати, але я собі не подобаюся( з одягом не поспішаю оновлювати гардероб, бо надіюся, що ще схудну
Качка в тапцях
• 18 апреля 2023
Ответ для__Jane__
Автор, та у вас же талія 86, а бедра 110. Ну хороша моя, ну як же не товста візуально?
Маю на увазі ну не геть порося, обличчя нормальне, другого підборіддя немає)) руки не товсті, щиколотки теж, ото дупа і живіт)
Бабуся Бетман• 18 апреля 2023
Ответ для__Jane__
Ну тут вчера фото показывали 168-75 кг, визуально не выглядит. Я выше и в таком весе выгляжу намного больше.
Бабуся Бетман• 18 апреля 2023
Ответ для__Jane__
А кто? Груша- тяжелый низ и маленькая грудь. Яблоко- большая грудь и живот. Часы это грудь= бедра, талия 2/3 от объема бедер
Это не груша. Даже у часов 30 см разницы, а груши того больше. И живота у груши нет. А автор просто с широкими бедрами.
Бабуся Бетман• 18 апреля 2023
Ответ для__Jane__
Не видела, допускаю,что там грудь большая
Да нет, небольшая.
Стрекоза любви• 18 апреля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
А в чому причина набору ваги? Переїдаєте?
Бабуся Бетман• 18 апреля 2023
Ответ для__Jane__
Либо автор неправильно измерила, не там где надо)
Качка в тапцях
• 18 апреля 2023
Ответ для__Jane__
То у вас тип фігури- груша оттого і руки і обличчя не товсті. Та не порося ви)) просто треба скинуть лишнє
Знайшла якесь фото двохтижневої давності, правда тут я в куртці))
Бабуся Бетман• 18 апреля 2023
Ответ для__Jane__
Покажите
Я тему не сохраняла. Там что-то было в названии про верите что это я..
Бабуся Бетман• 18 апреля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
И что тут понятно кроме бедер) Талии то не видно))
Качка в тапцях
• 18 апреля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Так, почала їсти багато солодкого, он третій день лише те й роблю, що їм, стільки смакоти вдома.
Мудрецыха мира• 18 апреля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Ну то доїдайте це все і беріться за розум) дефіцит калорій і буде вам розмір С
Бабуся Бетман• 18 апреля 2023
Ответ для__Jane__
Зараз гляну. Он і автор не виглядає товстою🤷♀️
Зато я 172 и 75 выгляжу на фото так точно больше(((
Бабуся Бетман• 18 апреля 2023
Ответ для__Jane__
Вот, нашла. https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3320805
Бабуся Бетман• 18 апреля 2023
Ответ для__Jane__
Я вообще в весе 72 кг при росте 175 см- буду бегемотихой выглядеть
Вот я как раз груша и у меня вес вес внизу...
Качка в тапцях
• 18 апреля 2023
Ответ для__Jane__
Автор, ну да, ви не виглядаєте товстою...в попі так точно. Може, ваги поламались?
Фото в профіль, на шпалери не дивіться - кіт подер)
Качка в тапцях
• 18 апреля 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Я вже й бігати планую, чоловіка підбиваю, і їсти менше, але все відтягую цей момент(
Перша скрипка• 18 апреля 2023
Не треба ховати! Треба прибирати!
Худнути, перевіритись на діастаз, міоми та інше.
Бабуся Бетман• 18 апреля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
А, у вас такой тип фигуры, знаю. Это не совсем груша, ну грубо говоря ее вариация. Талия толще попа выпуклее и ниже.
Качка в тапцях
• 18 апреля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Не треба ховати! Треба прибирати!
Міоми можуть таке давати? У мене вона є і доволі велика
Бабуся Бетман• 18 апреля 2023
Ответ для__Jane__
В мене теж кіт є. Блін, ну не жирна ви,як тут розказали. Є трохи,треба скинуть, але сумніваюсь, что в вас 70 кг
Да, с ростом не вяжется) Не похоже на 70)
Мудрецыха мира• 18 апреля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Біг це добре, але почніть з їжі. Не голодуйте! Просто їжте не калорійну їжу- каші, крупи, багато овочів, м‘ясо!