Злива інформації• 18 апреля 2023

Чому жінки зраджують

Мені тут в одній з тем сказали, що виключно з відчуття помсти . І взагалі жінки не зраджують. Але абсолютно про інше говорять коментарі в гарячих темах. Тож, опитування " по якій причині ви зрадили?"
Результат:
вже голосів: 110
36 (32.73%) Я ні такая. Не зраджую
16 (14.55%) Свій варіант
14 (12.73%) Бажання помсти
12 (10.91%) Закохалася. Але сім´ю не хочу
12 (10.91%) Просто хочеться чогось нового
9 (8.18%) У чоловіка нижче лібідо ніж у
7 (6.36%) Не нагулялася
4 (3.64%) Чоловік імпотент зовсім
автор Злива інформації • 18 апреля 2023
Дівчата, анонімно. Ніхто не дізнається. Будь ласка, оберіть чесно варіант.

Допоможіть знайти• 18 апреля 2023
Я зраджувала чоловіка тому що він не хотів давати розлучення.
Дама_из_рекламы• 18 апреля 2023
Ніколи не зраджувала, якщо кохаю людину, то для мене особисто, зрада це підло і низько.
ПесиКот• 18 апреля 2023
пройшло кохання, чоловік виявився мудаком і абʼюзером - спочаку знайшла коханця, щоб відчути себе жінкою, а не сміттям. Потім розлучилася. Зараз сімʼя з тим коханцем.
ПесиКот• 18 апреля 2023
Ответ дляЗлива інформації
могу варіанту немає
Нашли в капусте• 18 апреля 2023
Шкода що неможна вибрати декілька варіантів. Звичайно що можуть зраджувати і через непривабливість чоловіка у сексі і закохались і таке інше.
автор Злива інформації • 18 апреля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Школа, що не можна вже додати варіанти. Моєї фантазії на більше не вистачило
Не гавкаю- но охраняю• 18 апреля 2023
Нет моего варианта, изменяла, т.к. не хватало отношений, не было того тепла, сколько надо мне, а другой мог это дать.
Квітка Миру• 18 апреля 2023
Стал пить, не спешил домой, время не уделял, нашелся тот кто был рядом и поддерживал, изменила, но семью сохранила, муж изменился.
Так что в моем случае это недостаток внимания, в том числе и секса.

автор Злива інформації • 18 апреля 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Я з вами абсолютно солідарна. Але, є люди які іншої думки.
ЖонДуан• 18 апреля 2023
Ответ дляЗлива інформації
Поэтому вам жена и изменяет. Потому что фантазия бедная
автор Злива інформації • 18 апреля 2023
Ответ дляЖонДуан

Шерлок з вас так собі. У мене норм сексуальна орієнтація.
Дама_из_рекламы• 18 апреля 2023
Ответ дляЗлива інформації
Звісно, я написала про себе особисто, я б просто не змогла жити з таким і ’спалилася’ б, та і самій від себе було б гидко.
Квітка Миру• 18 апреля 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Как давно вы замужем?
Незламна• 18 апреля 2023
Ответ дляЗлива інформації
Не зраджувала жодного разу
Кіна не буде• 18 апреля 2023
Ответ дляКвітка Миру
А почему муж вдруг изменился? Что сподвигло?
Дама_из_рекламы• 18 апреля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Как давно вы замужем?
Третій раз, вже три роки.
Воленс-неволенс• 18 апреля 2023
Я бы изменила, если бы муж меня перестал устраивать во всем. То есть состояние на грани развода.
ЖонДуан• 18 апреля 2023
Ответ дляЗлива інформації

С мужем было сложнее выкрутить. Поэтому имеем, что имеем

автор Злива інформації • 18 апреля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
То можливо розлучення і просто інші відносини?
Каркуша Клара• 18 апреля 2023
Нуу, моя родственница всем мужьям изменяет. Потому что ей нужна подпитка и ухаживания других мужчин, а не только от мужа. Ей не хватает ухаживаний, комплиментов, романтики, драйва с одним человеком на ее темперамент. Первый муж ей изменял и что то в ней с тех пор переключилось. Но там не так важен секс как быть еще в отношениях с кем то, кто ею восхищается и балует.
Воленс-неволенс• 18 апреля 2023
Ответ дляЗлива інформації
Так я и написала про развод.
Квітка Миру• 18 апреля 2023
Ответ дляКіна не буде
Я стала себя так вести как он, показала что не боюсь его потерять, и мне кажется он увидел что мной кто-то интересуется (может и догадался но сделал вид что ничего не знает)
автор Злива інформації • 18 апреля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Так я и написала про развод.
Ну то тоді не зрада вже)
автор Злива інформації • 18 апреля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Рада, що все так вийшло. Сподіваюся що ви обоє щасливі
Воленс-неволенс• 18 апреля 2023
Ответ дляЗлива інформації
Ну то тоді не зрада вже)
Почему? Если формально еще женаты и живете вместе.
ПесиКот• 18 апреля 2023
Ответ дляЗлива інформації

я б теж подумала, що автор теми - мужик.
Тому що всі варіанти - чисто з мужської точки зору.

Здебільшого, причини зради дружини - психологічно-емоційні, ніж фізичне бажання потр..хатися.

Але чоловіки цього не розуміють, і думають, що це просто шлюхуватість.
автор Злива інформації • 18 апреля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Але ж намір розриву озвучено і подано документи.
Заставляличка• 18 апреля 2023
Ответ дляЗлива інформації
Перестала відчувати себе бажаною, уваги не приділяв, то робота, то друзі, то ще щось. А так не можна- в нас же не дружба, а відносини чоловіка і жінки, сексу хочеться, уваги хочеться…
Квітка Миру• 18 апреля 2023
Ответ дляЗлива інформації
Спасибо
Все изменилось, и тот человек хотел большего, и я поняла что он мне не подходит.