helena1978• 18 апреля 2023

Прошу поради! пРРО: Е-чек, checkbox, smart каса, Приват ... ?

Дівчатка підкажіть будь-ласка! Вперше в житті буду відкривати ФОП, маленький зоомагазин. Яку підключити пРРО? Поки що вагаюсь між checkbox та smart kassa. Смарт класса доволі дорога 19000 грн. + абон плата щомісяця, чекбокс просто тьма негативних відгуків, у Привата наскільки зрозуміла ще доволі "сира". Дуже хотілося щоб більш, менш працював "склад". Буде продаж також вагового товару. Хто чим користується? Поділіться будь-ласка порадами!
Результат:
вже голосів: 10
5 (50%) Вчасно каса
4 (40%) Chekbox
1 (10%) Приват
0 (0%) Smart kassa
0 (0%) Е-чек
Alisa.Alisa• 18 апреля 2023
В мене Юніпро програма, задоволена, почитайте про них, в мене в багатьох знайомих вона стоїть
Alisa.Alisa• 18 апреля 2023
Але обладнання я купувала не у них, поступово, а за що Вам 19 нарахували?
NafffAnja• 18 апреля 2023
Смарт каса вам не буде зручна в плані роботи касового місця. Ця штука хіба на ларьок з 10 видами товару.
Беріть касове місце того ж юніпро або сіріус, а вже яке прро вони підвʼязують - вони ж вам і скажуть.
В юніпро це вебчек, якщо я не помиляюсь.
кет8888• 18 апреля 2023
Ответ дляAlisa.Alisa
Доброго дня,підкажіть будьласка ви за обслуговування юніпро платите щомісячно?
кет8888• 18 апреля 2023
Я б поставила безкоштовну програму на перший час,а далі буде видно.
Alisa.Alisa• 18 апреля 2023
Ответ длякет8888
Доброго дня, ні раз у рік, вони перед закінченням року нагадують про сплату.
кет8888• 18 апреля 2023
Ответ дляAlisa.Alisa
А яка ціна? Просто мені виставляють щомісячно за обслуговування 200 грн
Alisa.Alisa• 18 апреля 2023
Ответ длякет8888
1200 грн в рахунку
кет8888• 18 апреля 2023
Ответ дляAlisa.Alisa
1200 грн в рахунку
Дякую
Alisa.Alisa• 18 апреля 2023
Ответ длякет8888
Дякую
Можливо у Вас ще якісь додаткові послуги? В мене в рахунку є 2000 грн, але це за підключення і настройку його, це разова оплата.
Дарьюшка555• 18 апреля 2023
Автор, звертайтесь, допоможу з відкриттям та супроводом
автор helena1978 • 18 апреля 2023
Ответ дляAlisa.Alisa
19 коштує сам термінал
Alisa.Alisa• 18 апреля 2023
Ответ дляhelena1978
19 коштує сам термінал
Зрозуміла, мені на таких от терміналах не зручно. В мене ноутбук, я можу нормально внести товар, такі маленькі термінали, я не розглядала
Panda-Pandochka• 18 апреля 2023
Ответ дляAlisa.Alisa
Підкажіть, будь ласка, а яке обладнання купували? Магазин дитячого одягу, треба теж щось ставити і собі, підкажіть, будь ласка?
Alisa.Alisa• 18 апреля 2023
Ответ дляPanda-Pandochka
Я Ваша колега) в мене ноут до нього підключена програма, окремо принтер цінників, окремо принтер чеків, ну і зчитувач штрих кодів.
Panda-Pandochka• 18 апреля 2023
Ответ дляAlisa.Alisa
Вау, мені треба ваша допомога))) можна поспілкуватись в лічку? Багато питань)
Alisa.Alisa• 19 апреля 2023
Ответ дляPanda-Pandochka
Звісно, пишіть)
Panda-Pandochka• 06 мая 2023
Ответ дляAlisa.Alisa
Наташенька,глюкнув телефон ,злетів вайбер і телеграм ,нарешті знайшла вас тут!!!!Напишіть мені знову в телеграмм ,будь ласочка!!!!