Сметчица• 18 апреля 2023

У чоловіка щось зі здоров’ям, лікарі нічого не знаходять

То там болить, то там. Проблеми були із сечовипусканням, поставили діагноз хронічний простатит. Лікували, але якісь незрозумілі болі досі є, живіт знизу болить.
Робили всякі узд, мрт, колоноскопію, нічого не знайшли. По урології наразі все ок.
Аналізи показали, що дефіцит вітаміну д.
На минулому тижні температура з’явилася, і досі тримається. Самопочуття так собі.
Лікарі тільки руками розводять
Ви стикалися з чимось подібним? Чоловіку 30 років
автор Сметчица • 18 апреля 2023
Ответ дляЛапка
якщо депресію не лікувати то так, організм просто розвалюється
можуть навіть органи відмовляти
це серйозний діагноз
а є якість симптоми? сон порушений?
Сон був порушений, бо спати лягав о 2й-3й годині ночі
Зараз вже нормально лягає
Симптоми, що живіт болить час від часу, незрозумілий дискомфорт внутрішньо, біль в районі копчика, дискомфорт в районі правої нирки

из желе я• 18 апреля 2023
Ответ дляЛапка
можуть навіть органи відмовляти
це серйозний діагноз
а є якість симптоми? сон порушений?
А як її лікують?
Мого у лікарні кололи психотропними якимось, вийшов і все одно, які проблеми були, такі і є… що там за лікарі, усім однакове колять…
автор Сметчица • 18 апреля 2023
Лікарі розводять руками, кажуть, що їм незрозуміло, звідки такі симптоми. Бо вони не підпадають під жоден діагноз. Невропатолог вже й «лірику» прописувала, але воно ж не подіяло, то відмінили
КоКоКоКоКоКо...• 18 апреля 2023
Ответ дляСметчица
Перевіряли декілька днів тому, висновок, що запалення наразі нема
Почитайте про синдром тазовой боли у мужчин, похоже?
автор Сметчица • 18 апреля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Хто його зна, апетит хороший, еректильноі дисфункції нема. Лібідо як і було
Ні за холодну воду• 18 апреля 2023
Ответ дляСметчица
Кров здавав вже з температурою
Аналіз сечі ще піде здавати на днях
Бо тоді коли здавав, то температури не було, сказали ще раз здати
Аналізи здає різні вже десь 2 роки, і нічого не можуть вирішити, по різних лікарях ходить
Болить в паху, так? Можливо варто відвідати ортопеда, може тазобедрені суглоби віддають так, чи якась стара травма..
автор Сметчица • 18 апреля 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Ну оце хіба що в ортопеда не був. Вже неясно, куди ще ходити і що думати
Так, в паху болить
КоКоКоКоКоКо...• 18 апреля 2023
Ответ дляСметчица
Позвоночник, суставы, мышцы.
неДоЖиру• 18 апреля 2023
Ответ дляСметчица
У животі болить час від часу, якийсь дискомфорт у районі копчика
Может там киста копчика,часто у мужчин бывает.Хирург смотрел?

romantica• 18 апреля 2023
Ответ дляСметчица
Ні, такого ніхто не пропонував
Ми пропонуемо.
Щітовідка може давати слабкість (гормони).

Хребет перевіряли, протрузії (або грижа)? Хоча 30 років всього...
Ні за холодну воду• 18 апреля 2023
Ответ дляСметчица
Так, в паху болить
Бажаю виздоровлення! Багато хвороб дійсно від хвороб хребта.
Заикальница• 18 апреля 2023
Ответ дляСметчица
Зараз вже нормально лягає
Сорри, а глистов проверяли?
Ребенку бы точно назначили анализы, если живот болит.
автор Сметчица • 18 апреля 2023
Ответ длянеДоЖиру
Ну оце буде йти до судинного хірурга, робив дослідження вен. Хоча я вже сумніваюся, що якийсь діагноз поставлять
Але ж температура з’явилася, щось нетипове
Чай не пью, только кофе• 18 апреля 2023
Ответ дляСметчица
Psa сдавал?
Лапка• 18 апреля 2023
Ответ дляиз желе я
А як її лікують?
щоб вилікувати депресію потрібно для почаику знайти лікаря якому людтґина довіриться і який буде у доступі щоб можна було дзвонити в любий час
в інших країнах роблять упор на психотеранію, але у нас це слабо розвинено тому в основному лікують довгими курсами антидепресантів
якщо хвороба вже затяжна то до покращення стану може пройти декілька місяців
автор Сметчица • 18 апреля 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Хребет перевіряли і не один раз. Все нормально кажуть
Оксана_Т• 18 апреля 2023
Чи багато депульпованих зубів у вашого чоловіка?
автор Сметчица • 18 апреля 2023
Ответ дляromantica
Ми пропонуемо.

Хребет перевіряли, робили мрт різних відділів
автор Сметчица • 18 апреля 2023
Ответ дляОксана_Т
Нема жодного, зуби нормальні

неДоЖиру• 18 апреля 2023
Ответ дляСметчица
Судинний це інше.Звичайний хірург подивиться на предмет єпітеліальної копчикової кісти.А яка температура?
Лапка• 18 апреля 2023
Ответ дляСметчица
Зараз вже нормально лягає
те що пвзно лягав це не порушення
порушення - коли довгі періоди безсоння і через це людина без сил
думаю депресія це не про вашого чоловіка якщо він плґрацює, ходить по лікарях намагаючись вилікуватися і, головне, йому хочеться сексу
при депресії не хочеться нічого
КапитанльнаЯ• 18 апреля 2023
Ответ дляromantica
Ми пропонуемо.

Протрузії зараз у 20 річних,а у чоловіка автора сидяча робота
автор Сметчица • 18 апреля 2023
Ответ длянеДоЖиру
37-37,5
автор Сметчица • 18 апреля 2023
Ответ дляЛапка
те що пвзно лягав це не порушення
при депресії не хочеться нічого
Ну але він схожий на людину з депресією чи якимось тривожним розладом
Краля-Галя• 18 апреля 2023
Вы хотите, чтобы советчицы на картах Таро диагноз поставили. Ищите грамотных врачей, для этого есть профильные форумы, группы в ФБ, где можете уточнить по городам к кому обращаться. Неужели вы думаете, что ответ: да, я с этим сталкивалась - решит проблему с мужем?
автор Сметчица • 18 апреля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Да я вже не знаю, що робити, ходить по лікарях, а толку ніякого
Вже купа часу і грошей витрачена на аналізи та дослідження
Тут не тільки по форумах, скоро до екстрасенса піду
Якби помогло, то і таро розкладала би
Скляна миша• 18 апреля 2023
Порча
Чай не пью, только кофе• 18 апреля 2023
Ответ дляСметчица
Венеричні перевіряли, брали мазки
На віл не знаю
Psa сдавал?
автор Сметчица • 18 апреля 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Psa сдавал?
Не назначали
Метровий сантиметр• 18 апреля 2023
Ответ дляСметчица
Кров здавав, аналізи показали дефіцит вітаміну д, а так все норм
Аналіз сечі теж робив, нічого серйозного
Нирки перевіряли?