порадьте де комфортна температура води для плавання в другій половині червня. дітям 8 і 12 років, щоб комфортно плавати було
постою_послушаю• 18 апреля 2023
Ответ дляЧумачечая_
Ялта
Ваши бы слова да Богу в уши! И чтобы же ж до июня
А у нас макарошки• 18 апреля 2023
Ответ длявсемВсёИмного
еще Израиль и Тунис, но не думаю, что вам этот вариант по карману
Туніс зараз дуже збіднілий і занеханий
всемВсёИмного• 18 апреля 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Туніс зараз дуже збіднілий і занеханий
перелеты только чего стоят. не с Украины же летят. вот и выйдет дороговато. на эти деньги можно в турции хороший отель взять
А у нас макарошки• 18 апреля 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Отож - не вартий грошей той Туніс
всемВсёИмного• 18 апреля 2023
Ответ длявре_Динка
мені треба вивезти маму, племінниць і сестру, тому так, хотілось би влізти до 100 за 4х, по можливості
какая вы добрая. о семье такая забота
турция в таком случае ваш вариант
Вапщета• 18 апреля 2023
Ответ длявре_Динка
а куди саме порекомендуєте?
Ми були в Неос-Пантелеймос (Олімпійська Рів’єра, материк). Пляж Паралія - офігенний. Другий раз були на Скіатосі, теж вода тепла була. А взагалі, раз на раз не приходиться, он вже квітень, а як холодно(((
Ответ дляВапщета
скоро травень( а в мами відпустка, блін 14-28( треба щоб 28го вже на роботі була(
Вапщета• 18 апреля 2023
Ответ длявре_Динка
та так... враження, що і погода здуріла(((
Послушная• 18 апреля 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Туніс зараз дуже збіднілий і занеханий
А Ви там були нещодавно?
Бо дивлюсь у бік Тунісу на літо, ціни привабливі. Туреччина дуже дорога ((
А у нас макарошки• 18 апреля 2023
Ответ дляПослушная
А Ви там були нещодавно?
У мене дві подруги - турагенти і сестра колись була поведена на таласотерапії, якою й славилися гарні готелі Тунісу. Зараз майже всі ті чудові 5-ки такі занедбані, що ніхто не радить (
Готова до другої• 19 апреля 2023
Майорка ( Іспанія ). Дуже сподобалось і ще плануємо . До цього біли в Салоу . Теж дуже класно . Але перельоти дорогі з Варшави ( летіть плануємо теж звідти )
Ну шо не так?• 19 апреля 2023
Ответ дляГотова до другої
Салоу в червні - тепла вода?