Кондуктор трамвая• 19 апреля 2023
Техника из Европы.
Вы покупали технику из Европы, холодильник, духовку? Как они в эксплуатации?
Фея_3уровень• 19 апреля 2023
Ответ дляВсе до блиску
В Європі таку техніку віддають безкоштовно
Ну так ее привезти надо, вымыть, провести диагностику, может отремонтировать, заменить какие-то детали.
Все до блиску• 19 апреля 2023
Ответ дляФея_3уровень
Привезти так,
але наші бізнесмени зараз возять як гуманітарку, типу безкоштовно )
Справну техніку тільки віддають, тому що як зламане - то на свалку
Трахтибидох• 19 апреля 2023
Є такий магазин як Берлін-маркет, так вони ціни луплять набагато дорожче ніж нове
Фея_3уровень• 19 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
А я в них дивилась, то набагато дешевше, Миеле в 2 рази дешевше.
Фантазерша• 19 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Дорого і без гарантії. Все, що продають ці бариги, можна купити тут, додавши невелику суму.
Согласна. Лучше добавить и купить новое, а продавцы бу сильно зажрались. Бывает такие цены ставят