Я таке знаю• 19 апреля 2023
Дівчата як правильно бути? Не можу забути
Почала зустрічатися з хлопцем, 3 місяці. Йому 31. Стала замічати його тягу до алкоголю, може не їсти, але поки не буде пуста пляшка не заспокоється. Хоча працює на солідній роботі, має авто.
Крім цього два місяці зустрічаючись зі мною, він спілкувався з іншою по телефону, був скандал, вона теж все дізналася, казав що вони просто спілкуються вже давно, хоча ця дівчина мала надію на нього, як вона сама зізналася. В результаті зробив вибір-мене.
І наче і не поганий, допомагає, розумний, але нема такого щоб мчав до мене, хотів постійно бачити, лагідних слів дуже мало, пояснює це тим, що він такий, не любить сюсі-пусі.
І я розумію наскільки це проблемно для життя, алкоголь…але в мене є почуття, мені важко закінчити все і поставити крапку, думаю про нього.
І до того ж я давно була без відносин, мені 32. Напевно вже нікого і не зустріну
Море_море_я_скучаю• 19 апреля 2023
Ну вы сами на себе ставите крест, от этого и соглашаетесь на такое, будто последний шанс
Сама купляю квіти• 19 апреля 2023
Зараз якраз чудовий період для нових знайомств.
Якраз весна і всі шукають пару. Це чудовий період.
Реєструйтесь на сайті знайомств і ходіть на побачення.
У вас ’синдром останнього мужика’.
Треба нові враження
У вас ’синдром останнього мужика’.
Треба нові враження
Копирайторша• 19 апреля 2023
Я правильно поняла - алкоголик, кобель, к вам не тянется, эмоционально вам ничего не даёт, но при машине. Срочно надо рожать!
Автор, ну вы чего? Реально?
Сама купляю квіти• 19 апреля 2023
Ответ дляКопирайторша
Автор, ну вы чего? Реально?
Автор трохи ’погрузла’.
Автор, так і хочете все життя вижимати з нього почуття і емоції???
І це в 32 роки. Гарна, повна сил
КоКоКоКоКоКо...• 19 апреля 2023
Как часто пьет?
Вы прям хотите, чтоьы он бегал за вами наблюдайте, что он делает для вас. Заботится ли о вас?
Сама купляю квіти• 19 апреля 2023
Автор, вам треба інакше питання було писати.
Ваш випадок не ’не можу забути’, а ’нема й що згадати’.
Ось опишіть для себе, що гврного ви маєте в цих стосунках
Я таке знаю
• 19 апреля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
У вас ’синдром останнього мужика’.
Треба нові враження
У вас ’синдром останнього мужика’.
Треба нові враження
Так, моя самооцінка дуже занижена. Я думала, що нарешті зустріла і буду щаслива
Редиска Я• 19 апреля 2023
Які почуття через 3 мес, влітку вже забудете. По опису вам він точно не підходить
Я таке знаю
• 19 апреля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Как часто пьет?
Ну от декілька днів підряд, 4-5.
Ми майже нікуди не ходимо, кіно, кафе.
Сама купляю квіти• 19 апреля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Можу вам порадити купити лекцію психолога по стосункам, що допоможе вам.
Настя Пліско. Дівчата пепепродають на олх її лекції, спробуйте.
І вийдете з залежності і ввійдете легко в прекрасні стосунки.
Самостійно ви так і будете хапатися за неіснуючі стосунки і впадати в залежність
А я з косою• 19 апреля 2023
господи встретите обязательно. как только повысите планку и перестаньте думать что не встретите. Не стоит быть с кем попало
Сама купляю квіти• 19 апреля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Ну от декілька днів підряд, 4-5.
Ми майже нікуди не ходимо, кіно, кафе.
Треш...
Всього 3 місяці якихось видуманих стосунків, він бухає 5й день.
А ви все думаєте про нього....
А ви самі вживаєте?
А ви все думаєте про нього....
А ви самі вживаєте?
Просто красавица• 19 апреля 2023
Вам не 72 роки, а 32! Куди ваша самооцінка закотилася, під плінтус? Алкоголік - це біда чорна, а якщо діти народяться..Не псуйте собі життя. Раджу звернутися до психолога, або хоча б інформацію самостійно опрацювати, Ви неадекватно оцінюєте ситуацію.
ГейСюда• 19 апреля 2023
Он с вами не нежничает не потому что ’не любить сюсі-пусі’ а потому что чувств у него к вам нет.
Любящий мужчина и мчит чтоб увидеть в любое время суток и ласковый.
Я таке знаю
• 19 апреля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Треш...
А ви все думаєте про нього....
А ви самі вживаєте?
А ви все думаєте про нього....
А ви самі вживаєте?
Так, на свята. Але для мене бокал червоного вина достатньо.
Я таке знаю
• 19 апреля 2023
Ответ дляПросто красавица
Якщо він каже, що перестане пити. Незнаю чи він дотримається своїх слів.
Сама купляю квіти• 19 апреля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
То вам нема за що триматись в цих відносинах.
Гарна, молода і вільна!
Вперед на побачення.
Реєструйтесь на сайті знайомств і мінімум 2 побачення на тиждень
Якщо прям дуже тягне, то можете з гим спілкуватися. Але плчинайте пошук нових стосунків. І саме забудеться зразу.
Гарна, молода і вільна!
Вперед на побачення.
Я таке знаю
• 19 апреля 2023
Ответ дляГейСюда
Так, саме так я і мріяла, що буде.
Хоча я в нього запитала як ти бачиш наші відносини через рік, він відповів, що у нас буде бігати малюк.
Про мене знає його рідня, він розповів.
Сама купляю квіти• 19 апреля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Хочете все життя дити обіцянками?
Якщо ви адекватна і твереза дівчина.
Навіщо вам ці п´яні вибрекеньки
Якщо ви адекватна і твереза дівчина.
Навіщо вам ці п´яні вибрекеньки
Регионщица• 19 апреля 2023
Ой, автор...Мы с мужем познакомились ещё в школе, и я его выгнала спустя 12 лет, когда начал подбухивать..А у вас всего лишь 3 месяца каких-то выдуманных отношений. Уходите, не оглядываясь
Регионщица• 19 апреля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Так, саме так я і мріяла, що буде.
Про мене знає його рідня, він розповів.
Ребенок от алкаша...Автор, ну вы серьёзно?
ГейСюда• 19 апреля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Так, саме так я і мріяла, що буде.
Про мене знає його рідня, він розповів.
Ну мужчины говорят то что от них хотят услышать
А поступки говорят сами за себя
Сама купляю квіти• 19 апреля 2023
Автор, я таки вам раджу послухати лекції Пліско.
Через олх перекупити буде не дорого.
Але результат буде ульот!!!
Будете кохана і шаслива!
Через олх перекупити буде не дорого.
Але результат буде ульот!!!
Будете кохана і шаслива!
Инфотуфелька• 19 апреля 2023
Если не может остановиться то алкоголизм уже присутствует. Алкоголь убивает мозг. Через несколько лет поедет крыша. Вам нужен отец ребенка с поехавшей крышей, с запоями, скандалами. Это ваш последний шанс? Лучше терпеть хамство и скандалы, чем искать другого?
Я таке знаю
• 19 апреля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Хочете все життя дити обіцянками?
Якщо ви адекватна і твереза дівчина.
Навіщо вам ці п´яні вибрекеньки
Якщо ви адекватна і твереза дівчина.
Навіщо вам ці п´яні вибрекеньки
Я боюся залишитися одна і нікого не зустріти. У лютому місяці померла мама, він був поруч. Зараз я залишилася одна. Мені дуже важко морально
АБВГДейка• 19 апреля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Ни один не перестал. Не верьте! У меня отец такой. Не связывайтесь с алкоголиком.
Я таке знаю
• 19 апреля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
У вас ’синдром останнього мужика’.
Треба нові враження
У вас ’синдром останнього мужика’.
Треба нові враження
Так на сайті знайомств стільки 🤮можна зустріти, тільки хочуть секс.