Капитошечка• 19 апреля 2023

Взуття для малечі

Доброго дня, підкажіть де купуєте якісне перше взуття для малечі. Яких виробників? Дякую.
Барабасиха• 19 апреля 2023
Анатомічне беріть, по типу суперфіт. Або просто звичайне. Някого ’ортопедичного’ дитина не потребує.
Бідося• 19 апреля 2023
Мені подобається dd step
Ермолайчик• 19 апреля 2023
Geox, Chico
nabludatel• 19 апреля 2023
Ответ дляБідося
Мені подобається dd step
Теж рекомендую dd step. Супергнучка підошва і нижча ціна в порівнянні з відомими брендами.
Карамбулкул• 19 апреля 2023
Тільки краще міряйте вживу. Дитина відмовлялась від всього, переміряли море, а тільки одну пару погодилася і носить з задоволенням
Ms. Любмая жена• 19 апреля 2023
Продам бу.

Чикко новые.
Даха-сваха• 19 апреля 2023
Ответ дляnabludatel
Капець( зайшла на їхній сайт- босоніжки 2500грн і це на пару місяців. Скільки ж тоді бренд коштує