Железобетон• Изменено 24 февраля в 13:31

Як зрозуміти, що це проблеми саме з серцем?

Я працюю фізично. Останнім часом піся того як піднімаю важкі речі з`являються неприємні відчуття в області грудей. Це все супроводжується відчуттями як наче сердце вискочить з грудей, інколи головними болями, інколи тіпає трохи ліву сторону обличчя. Там в районі носогубки утворилася лінія після цього. Я стала гірше і повільніше формулювати думку. Не розумію чи то все самонавіювання чи дійсно теба до лікаря.
Алина-1240• 24 февраля в 13:29
Узи сердца сделать
Сиреневенькая• 24 февраля в 13:31
До лікаря. Навіть якщо це не серце, все одно не ОК.
So_so• 24 февраля в 13:39
Вам нужно к врачу, возможно больше к неврологу. Как у Вас с давлением? Берегите себя(
автор Железобетон • 24 февраля в 13:39
Ответ дляSo_so
Інколи буває високий, але мені ще 30 немає
So_so• 24 февраля в 13:42
Ответ дляЖелезобетон
Возраст это относительно. Вам нужно срочно к врачу.
яночка2506• 24 февраля в 13:59
В мене таке буває, як важке піднімаю, пульс сильніше б´ється, як випригує. Але в мене був пароксизм і арітмія. Сходіть до кардіолога обов´язково.
Ядвига Юсьлегко• 24 февраля в 14:08
Это не сердце. Это щитовидка
автор Железобетон • 24 февраля в 14:26
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Это не сердце. Это щитовидка
Чому ви так думаєте?
Ядвига Юсьлегко• 24 февраля в 14:34
Ответ дляЖелезобетон
Чому ви так думаєте?
Симптомы у меня были такие же
Сніжана-9345• 18 марта в 22:17
Може бути через переживання,але обовʼязково треба зробити для себе ехо серця і візит до кардіолога